| Travolta02 a întrebat:

Eu cu gagica mea mimam un act sexual. Ea era deasupra mea si se freca de mine. Eu am ejaculat(eu aveam boxeri si blugi, ea pantaloni de trening si chiloți) si in zona s-a umezit rău de tot. Este vreo șansă sa rămână gravidă

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Adica petting. Nu ramane gravida.
Aveti atatea mijloace de informare despre cum se fac copiii si tot intrebati pe altii?
Daca ti-ar raspunde vreunul, la mișto că da, poate ramane, il crezi.
Jalnic!

| Travolta02 explică (pentru darrio2007):

Mulțumesc pentru informație. Am cautat si pe internet si am dat de mai multe răspunsuri care mai mult m au băgat in ceață

10 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Nu.
Nu înțeleg de ce,, mimati", in loc sa treceti direct la fapte

| Travolta02 explică (pentru AnemonaP):

E virgina si inca nu este pregătită sa meargă mai departe

| Emilian65 a răspuns:

Nu exista risc de sarcina.

| Goete a răspuns:

A ramas, gata. Intrebarea e daca veti avea un baiat in blugi sau o fara in trening, Doamne fereste sa fie o fata in blugi sau baiat in trening!

| Lukasssz a răspuns:

Nu

| Catalin77945 a răspuns:

Nu

| iliiiinca a răspuns:

Voi știți cum se concepe un copil
? Luați, mămică, o carte groasă și învățați cum se produce concepția unui copil. Până atunci nu mai mimați vreun act sexual că habar nu aveți de voi. Aveți toată informația online, nu există informație pe care să nu o puteți accesa, unde e problema? De ce nu vă documentați? Răspunde-mi, măcar pentru curiozitatea mea, să nu rămân cu semnele astea de întrebare. Cum, mama mă-si, să ajungă sperma în vaginul prietenei tale dacă voi erați îmbrăcați?

| shidance a răspuns:

Aveti unii o imaginatie. Puneti intrebarile pe seama filmelor si fanteziile voastre, si ca sa iti raspund la intrebare NU, nu poate ramane gravida.

| Anomin76666 a răspuns:

Nu sperma nu a ajuns la ea în vagin