| andr3yutza a întrebat:

Va rog sa ma ajutati.happy Am 14 ani si imi place mult de un amic de al meu dar el are prietena si imi doresc foarte mult sa fiu cu el. ne intelegem super bine si intr-o seara am stat cu el in parc.si stateam in brate la el ca imi era frig. M-am uitat insistent la buzele lui si l-am sarutat.asa m-a apucat pe mine sail sarut. Si mai tarziu iar l-am sarutat, l-am muscat de gat si dupa accea ne-am pus fata in fata si l-am muscatde buza, si a doua oara cand am vrut sa il musk de buza sa lasat pe spate si m-a tras peste el. un vecin de al lui m-a facut zdreamtza si baiatul pe care il plac sa certat cu el pentru asta. el mereu se intereseaza de mine daca ies afara, daca sunt bine si numa refuza daca vreau sa il sarut. ne inteegem super bine. dar e o porblema. acum cateva zile el m-a intrebat daca vreau sa o fac cu el. si am zis ca nu stiu. apoi am mers cu el sa il cheme pe un baiat afara. am intrat la acel baiat incasa si el a zis sa stam in dormitor. el era acasa. si m-am pus pe pat si a inceput sa ma sarute sa ma intinda pe spate.sa ma pupe pe gat... a fostceva mai excitant putin.,. si aproape am facut-o. ce ziceti? oare ma place?

Răspuns Câştigător
| Georgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Ai grija sa nu confuzi sentimentul de prietenie cu cel de dragoste.pentru ca si mie mi-a placut un amik si din cauza lu' sorasa era sa stricam o prietenie de 9-10 ani parcalaughing...si daca e pe de alea de ''vrei s-o facem'' atunci clar vede in tine o partida buna si nu o amik dar sincer nu te vede ca o iubita. Te vede o fata buna de f***t o data, de 2 ori pana se plicty si dup aia o ''despartire'' cu tunete si fulgere.Lasa-l si vezi-ti de treaba.Continuati sa fiti amici dar fara sarutari si d'asteatongue

BAFTA!:*:X

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Esti exact ce o sotie detesta cel mai mult.Genul de amanta in devenire.Sa nu te superi pe mine ce iti spun, eu imi fac datoria sa iti prezint situatia.Realizezi ca el are prietena, nu? Atunci de dracu te bagi intre ei? Crezi ca el va refuza sa mai f**a una care i se ofera pe tava.Ma mir ca nu ai facut-o, daca tot mureai il culmile orgasmuluiwaiting
Asculta, e o chestie de bun simt sa nu te bagi in realtia altora. Poti sa fii in limba dupa el, daca el are prietena te abtii, iti pui fusta in cap cand in vezi si plangi 3 ore pe muzica lenta. Dar nu strici relatiiraised eyebrows
Asa ca daca vrei sa f****a si parasita da-i inainte.Sau crezi ca o va abandona pe prietena oficiala pentru tine? As rade de naivitatea ta, dar daca faci sex cu el se transforma in prostie
Nu-ti lipseste tupeul si stii sa inciti un baiat.Esti exact genul de fata pe care nu as vrea-o in preajma prietenului meu

| Flav a răspuns:

Doar doua cuvinte de spus: mi-e greata!

| Alex0194 a răspuns:

Pai da te place pana la partea cu sa o fac cu el... eu cred ca e obsedat sexual si nu acepta, dupa ce o s-o faca ori o sa ceara mai mult ori o sa te lase.

Răspuns utilizator avertizat
| Andru1996 a răspuns:

Da te palce la pat nu stiu ce sa zk mai bine mai cunoastel si ai grija eu zk a te place dar s'ar putea sa aiba niste motive ascunse

| Georgiana21 a răspuns:

Oare tu ai gândit când ai pus întrebarea asta?
Nu realizezi că vrea doar să fii jucăria lui sexuală? Să fim serioşi, dacă ar ţine la tine, ţi-ar cere să te culci cu el în timp ce el îşi contiuă relaţia cu o altă fată?
Eşti cam naivă...

| IceCream22 a răspuns:

Cu siguranta ca te place, dar nu inteleg de ce mai sta cu acea fata. Daca au intervenit saruturi si s-a ajuns si la altceva, cred ca ar trebui sa renunte la acea fata in favoarea ta. Oricum cred ca s-a grabit cu partea cu... Oricum e decizia ta ce faci in continuare, dar iti recomand sa fii atenta; posibil sa fie doar o aveantura, iar apoi el sa se intoarca la iubita lui.
Gandeste-te bine ce ai de facut, daca iti mai propune ceva, pune-i conditia ca " ar trebui sa fie cu tine" in loc sa fie cu alta, din moment ce e atat de "apropiat".
Multa bafta, scumpo! :*

| BoObLe a răspuns:

Pai de la a placea o fata si pana la a vrea sa o faci cu ea

e putin...
dar daca spui ca are prietena.nu cred ca vrea sa aiba ceva serios cu tine
in orice caz.ai grija cum te comporti in preajma lui.
sau cerei sa se desparta de prietena sa daca vrea sa aiba o relatie cu tinebig grin
si mai ales ca tie chiar iti place de elbatting eyelashes

| andr3yutza explică:

Multumesc mult de raspunsuri dar, totusi nu stiu ce sa fac, il iubesc foarte mult si s-a certat cu un vecin de al sau pentru ca vecinul sau m-a facut zdreamtza si el mi-a luat apararea> ei pareau foarte buni prieteni, mai astept raspunsuri.Multumesc :*!