| babyyyyy a întrebat:

Buna va rog sa ma ajutati iubitul meu se comporta rece cu mine cand vine la mine si ma saruta mai are putin si se suie pe mine pentru el nu conteaza ca suntem la scoala tinand cont ca este iarna si a nins eram in curtea scolii si ma jucam cu fetele in zapada si a venit si m-a trantit in zapada si s-a suit peste mine si m-a sarutat da il simt rece nu ma prea baga in seamna... nu stiu daca ma inseala dar am doua solutii eu: 1. ma inseala 2. isi bate joc de mine Dar nu pot sa renunt la el pentru ca il iubesc si nu stiu ce sa fac uni colegi au zis ca isi bate joc de mine da facem aproape 2 luni impreuna si da si-ar fi batut joc de mine eu cred ca nu ar mai fi stat 2 luni cu mine. Dati-mi si mie un sfat va rog

Răspuns Câştigător
| ciocolatacupiperrosu a răspuns:

Vrea doar sa ii ajungi in pat. Asa ca lasa-l cat mai poti sa nu faci o prostie pe care o vei regreta.

14 răspunsuri:
| Razvy112 a răspuns:

Cu parere de rau iti spun ca a gasit pe altcineva sad

| OnuOnulică a răspuns:

Cred ca isi bate joc de tine...

| Danysan a răspuns:

Vorbele au un gram de adevar.Ce te face sa crezi ca lumea ar vorbii asa de rau relatia voastra. Faptu ca e rece se poate interpreta in mai multe feluri :Fie s-a cam plictisit de tine, fie are pe alta sau poate e careva care il tot atrage sau ti se pare.Inca ceva.O sa iti dai seama daca e cu tine doar la baza daca va incerca sa ajunga la sex cumva.Eu zic sa nu te iei dupa altii dar sa mai faci cercetari. Pana nu vezi nu crezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il mai iubesti chiar daca te inseala?

| babyyyyy explică (pentru anonim_4396):

Da nu pot sa nu il mai iubesc

| anonim_4396 a răspuns (pentru babyyyyy):

Cati ani ai?

| babyyyyy explică (pentru anonim_4396):

| anonim_4396 a răspuns (pentru babyyyyy):

Cauta-ti un prieten mai cuminte, nu unul care nu stie ce este ala respect

| BlueViP a răspuns:

Adevarul e ca 2 luni de zile nu e o perioada atat de lunga. Urla hormonii in el. Prin faptul ca s-a urcat peste tine la scoala te-a umilit. Eu as zice sa ii propui o pauza in care sa te gandesti si sa incerci sa iti dai seama daca merita sau nu.

| ingerinaripat a răspuns:

Cum sa-l mai iubesti daca te inseala?

| EvelinutzaEvelinEvelinaEvelaynEvelineEvelinEve a răspuns:

Pfff...Pai vorbeste cu el intreaba-l de ce se comporta asa! Si vezi ce o sa iti rasp.happy

| babyyyyy explică (pentru EvelinutzaEvelinEvelinaEvelaynEvelineEvelinEve):

Am incercat sa vorbesc cu el dar nu am putut pentru ca statea cu baieti si cand stau eu cu fetele se supara ca nu stau cu el si cand suntem numai noi doi schimba subiectu

| EvelinutzaEvelinEvelinaEvelaynEvelineEvelinEve a răspuns (pentru babyyyyy):

Pai fal sa nu schimba subiectu! Sau daca are un prieten care ii si cu tine prieten sau te intelegi cat de cat intreaba-l pe el ca dc face asa iubitul tau, poate el stie si iti zice.

| Alexandruu69 a răspuns:

Vrea doar să te... You know. big grin