| VAPLACE a întrebat:

Va rog sa nu ma criticati. Imi pare rau daca scriu gresit finca sunt foarte suparata.
Sa va spun :

Astazi pe la 12 iubitul meu m-a chemat pe la el. Am venit, sunt aproape de el. M-a sarutat si m-a lasat in pat. L-a chemat pe fratele sau de 15 ani cu o curea si o camera video. M-a dezbracat asa dintr-o data si fratele lui m-a lovit cu cureaua. El ma lovea cu palama peste fata. Si a inceput sa ma violeze. Bine ca a avut prezervativ. Am incercat sa plec da m-a lovit cu cureau si mau si filmat. Peste o jumatate mi-au dat drumu si mi-au zis ca daca zic la cineva ma vor... Ce sa ma fac? Nu stiu ce sa fac! M-au si filmat. Va rog ajutati-ma!

56 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

112 perchezitioneaza casa gaseste camera si inculpatii ajung la centrul de minori apoi la puscarie cativa ani in plus.

| mona a răspuns:

Eu zic sa mergi sa i spui mame-i tale si sa mergeti la medicul legist, la politie si tipului nu o sa-i mai vina pofta de filmat si sex, fara frica ca nu te omoara [daca nu zici la nimeni se va repeta incidentul]

| Sabyynna a răspuns:

Le spui parintilor tai si va duceti la pollitie. Eu ti-am spus ca la 12 ani ai vostri ceva e putred la mijloc. Ti-ai cam cautat-o cu lumanarea. Ai stat cu el dezbracata in pat, l-ai lasat sa iti puna mana pe peste tot. Baiatul a vazut ca merge treaba si si-a dat seama ca are doar de castigat. Spune-le parintilor tai ca sa va duceti sa depuneti plangere la politie si daca nu ajung el si fratele lui la inchisoare macar sa obtineti un ordin de restrictie impotriva lor.

| Hpzox a răspuns:

Eu nu cred absolut nimica.

| VAPLACE explică (pentru Hpzox):

Crezi ce vrei. Da e real.

| Hpzox a răspuns (pentru VAPLACE):

Real pe naiba... du-te si te spala pe fata si iti trece

| AndruţHere a răspuns:

Ce calma a fost mama ta. Sigur e adevarat?laughing Ma mira cum de esti doar suparata si nu traumatizata.

| VAPLACE explică (pentru AndruţHere):

De fapt mama a zis ca nu e de sunat la politie. Dar s-a cam speriat.

Răspuns utilizator avertizat
| passenger a răspuns:

Ai grija ce-ti doresti ca s-ar putea sa se-ntample...

| NikoIsDirectioner a răspuns:

1. Daca e adevarat spune-le parintilor tai si cheama politia

| Viorel_Gabriel_1993 a răspuns:

Eu cred ca ti-a placut... poate ai mai vrea inca o data.

| SMTHING a răspuns:

GROAZNIC!
Dupa parerea mea, o fata nu are ce cauta la baiat acasa!

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Nu pari prea suparata, sa inteleg ca ai fost satisfacuta de violatori?smug

| Oana92 a răspuns:

Daca e adevarat ce spui situatie e foarte grava.in primul rand trebuie sa vorbesti serios cu parintii tai, sa anunti politia si sa mergi la iml cat mai curand cu putinta(cel tarziu maine) si de preferat sa nu te speli pentru a putea sa recolteze probe. cu o plangere la politie si un certificat de la iml baietii astia o sa stea mult timp la inchisoare! nu iti fie frica sa faci asta, e vorba de viata ta si poate gestul tau va salva alta fata de la asa o intamplare, nu e de joaca cu asa ceva. o data problema rezolvata iti sugerez sa consulti un psiholog pentru ca astfel de episoade iti poate afecta iremediabil viata! mult succes si multa putere si astept sa-mi lasi mesaj privat cu ce ai rezolvat.

| 116111 TelefonulCopilului a răspuns:

Buna,

Te ingrijoreaza ceva sau crezi ca esti in pericol?
Asociatia Telefonul Copilului poate fi partenerul tau de discutii sau poate fi prietenul tau atunci cand te confrunti cu o problema. Confidentialitatea este cuvantul cheie in relatia ta cu serviciul Telefonul Copilului, oferit de organizatia noastra.
Apelul catre 116 111 este gratuit din retelele Romtelecom si Cosmote, de luni pana duminica, in intervalul orar 08.00 – 00.00. Mai multe poti afla si la: http://www.telefonulcopilului.ro/intrebari-frecvente

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori e inventata, ori ai o mama prea tampita, ori tie ti-a placut.
Desi cred ca e prima varianta.Cum dracu' sa scrii pe TPU ca te-au violat unii si nu stii ce sa faci? Esti chiar asa de...*****?

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Să te duci la părinți în primul rând și în al doilea rând la poliție..mai ales că poliția îi poate confisca filmarea...
Sau vrei să trăiești bătându-și joc de tine și șantajându-te?

| ReadAllAboutMe a răspuns:

Cum spune si sillvia6 e o problema grava.
Si ar trebui sa spui parintilorhappy
Nu-ti face griji vor avea ei o discutie cu parintii lor si se v-a rezolva pana la urma. Sa speram. Deci ce animale. Eu spun sa il parasesti daca a facut asa ceva nu te merita sincerwinking Daca el te iubeste nu e normal sa faca asa ceva.happy Daca te iubea cu adevarat nu facea asa ceva.
Iti urez Bafta!

| ReadAllAboutMe a răspuns:

De ce va bateti joc de ea?
Lasati-o mai in pace. Daca nu aveti un sfat bun sa ii dati de ce mai raspundeti?
Doamne. laughing Doar ca sa fiti in centrul atentieismug

| BiancaBaby a răspuns:

Intai ar trebiu sa afle parintii iar dupa politia

| ScapaMaDeEa a răspuns:

Salut! Doamne fereste! Imi pare nespus de rau ca ai patit asa ceva! Este inadmisibil, nu ai cum sa nu spui! Cum o sa poti trai cu asta? Ei 2 sunt niste nenorociti! Spune-le parintilor, sau unei persoane adulte in care ai incredere, este grav ce au facut! Anunta politia ce mai stai?! Si nu-l mai numi"iubitul meu", din momentul de fata, e "violatorul tau" si cel care ti-a distrus viata!

| ღCuteღKissesღ a răspuns:

Sincer nu cred nimic din toata poveastea asta! Cred ca e inventata de tine la mistoo ca sa vezi daca iti raspunde cineva! Soryy dar asta e parerea mea! happy

Răspuns utilizator avertizat
| DaniAdrian a răspuns:

Draga du-te la politie nu te mai speria atata. Urasc pustanii astia care cred ca au totul si nimeni nu le pot ceva. Imi vine sa la rup gatu ca la gaini, sa le jupoi pilea de viu, sa le fac aceleasi lucuri care le fac si ei sa vad daca le place. Cel mai bine ar fi sa te duci la poilitie, le spui exact ce ai scris mai sus, si atunci vor vedea ei, ai grija de acum inainte cu cine umbli, si cu cine esti intr-o relatie, mai intai cunoaste persoana, apoi analizeaza totul si vezi daca este bine sa umbli sua sa fii intro relatie cu acea persoana.

| Francykissme a răspuns (pentru DaniAdrian):

Bravo happy si eu simt la fel,,,, Ma refer la prima parte happy

| Alexutza25 a răspuns:

Ai vreo 12 ani, chiar e necesar să inventezi aşa ceva? Numa întrebări stupide pui tot timpul, nu mă mir de ce ai vrea să fii un troll mic şi băgăcios.

| AskAlex a răspuns:

Nu te speria! In curand o sa fii o vedeta big grin

| TroolGheoerghe a răspuns:

Daca e adevarat suni la 112 dacai vrajeala nu speria lumea!

| MeridaOcean a răspuns:

Frate,pana acum ai pus vreo 4 intrebari despre acelasi subiect, inceputurile si continuarile, asta nu e o opera literara! Cine crezi ca crede povestile astea? Tu crezi ca venea ala la tine special pentru asta? nu cred..sa stii ca nu suntem asa fraieri.mai bine citeste o carte si vezi-ti de copilaria ta!

| Issabela26 a răspuns:

Draga mea numai inventa asemenea povesti si mai bine ai citi unele adevarate de creanca sau ceva poezi. daca era adevarat nu aveai timp sa scrii pe TPU mama ta te-ar fi dus imediat la politie sau la ala acasa asa ca numai inventa tot felul de povestiwinking

| amaliaamely a răspuns:

Buna! Deci ar fi bine sa el izici parintilor de si simt ca nu o vei afce pentru ca ti-e rusine.nu-i asa? Ar fi bine sa discuti mai intai cu o ruda mai mare o verisoara care te intelege.
Stiu ca nu te-am ajuata prea mult.dar am incercat...SA ai grija de tine

| amaliaamely a răspuns:

Buna! istea care isi bat joc de ea va rog frumos sa nu mai raspundetii creteti-ma nu are nevoie de prostiile voastre..si daca nu aevtii ce face meretii al parintii si va batetii joc de ei..clar? O zis frumos sa nu o criticatii...
Mna facetii bine care numai vretii sa va batetii joc de ea mai bine nu respundetii...PAPAPA

| AskAlex a răspuns (pentru amaliaamely):

E vrajeala ma. A scris asa la misto.

| AngelBoy a răspuns:

Naivitatea se plateste in viata, sunt absolut convins ca ti-a mai propus asta, dar cred ca n-ai acceptat ceea ce nu i-a picat bine. Singura cale si cea mai buna este sa te duci la politie si sa le faci plangere, o sa fie acuzati de viol, lipsire de libertate si alte chestii, daca se dovedeste a fi adevarata povestea vor ajunge unde le este locul, acolo or sa fie ei cei violati laughing si or sa te impore sa-ti retragi plangerea.

| Andradutsa a răspuns:

Eu nu stiu ce sa cred... vazand celelalte intrebari ale tale oh go on