| 0SomeOne0 a întrebat:

Vad peste tot baieti fara bun simt fata de o fata, fete care se cred frumoase doar pentru ca se machiaza excesiv si poarta rochite scurte. Evident, aceasta este majoritatea, nu ii bag pe toti intr-o oala. Fetele si baietii de genul acesta devin cupluri fara sentimente, doar atractie fizica sau nici macar atat(ma refer la relatiile pe baza popularitatii unei persoane)De mult timp ma tot intreb:Oare exista in ziua de azi iubire adevarata intre adolescenti? Argumentati.
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| bombonika18 a răspuns:

Exista

| Marina_2581 a răspuns:

Da... dar trebuie sa cauti mult :X... si ca sa te asiguri ca e asa trebuie sa astepti un timp big grin