| BlitzLikeXd a întrebat:

Am o intrebare cine are mai multe sentimente de iubire fata sau baiat? argumentati

Răspuns Câştigător
| Nobody35 a răspuns:

Aici depinde de fiecare persoana. Sunt si baieti care chiar au sentimente fata de persoana cu care sunt intr-o relatie, cat si fete care simt acelasi lucru. Din pacate, nai sunt si persoane ( fete si baieti ) care stiu doar sa se joace cu sentimentele, sa pretinda dragoste happy.

7 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Asta mi se pare o cretinitate. Fiecare dintre noi putem avea la un moment dat acele "sentimente de iubire" de care zici tu, la unii mai putin, la altii mai mult. Depinde de firea fiecaruia. Ca nu totii suntem la fel, nu?! Totii iubim da' nu in egala masura.
Nu pricep ce vrei sa zici tu cu intreabrea asta. Crezi ca fetele iubesc mai putin decat baietii sau invers?!

| HolyPotato a răspuns:

Ambele sexe sunt capabile de iubire adevărată când găsesc persoana cu adevărat potrivită.

| Prezidentul a răspuns:

Depinde de relatia pe care o au cei doi si de cine se implica in relatie cel mai mult. Daca amandoi de simplica la fel de mult este ok si se observa. Gelozia este o crapatura in relatii.

| RAY a răspuns:

Din moment ce genetic ambele sexe sunt indentice nu vad nici o deosebire poate diferenta de hormoni sa faca diferente minore dar nu mari, si in plus iubirea e diferita si complxa, diversa

| LineGuide a răspuns:

In principiu fetele sunt fiintele care tin mai mult la partea sentimentala, dar si baietii pot fi de domeniul romanticului, si astfel exista ideea ca deinde de la persoana la persoana.
Mult noroc!

| sayWhaaat a răspuns:

Intrebare cretina, depinde de fiecare persoana in parte.

| mateicoca a răspuns:

Depinde de fiecare persoana frate