| Leana2006 a întrebat:

Bună,vin cu o întrebare, dacă eu am fost la ovulație ieri și azi am făcut sex cu iubitul meu se poate sa rămân gravida?
(Și-a dat drumul în mine de 8 ori)

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Leana Pîrțag?

| VoidEternal a răspuns:

De 8 ori? Felicitări.
Și... Felicitări.

| Hypefox a răspuns:

Woaaah, nu e târziu sa iei pastila de a doua zi. O poți lua primele 72 de ore. Nu e sigur deloc. Data ovularii este cu estimare dar momentul când ovulul este penetrat nu e de știut și sigur de alea 8 ori uterul a fost destul de bine îmbibat ca să poți fi fecundata si sa ramai deci cât se poate de repede pastila de a doua zi dacă nu vrei copii.

| Anuskaa a răspuns (pentru Hypefox):

Eu cred ca vrea copii, asa apare, era in perioada fertila, si-a dat drumul de 8 ori.

| CristianPetre2002 a răspuns:

Cee maaa de 8 ori ba voi sunteti nebuni e superman laughing

| BoboBobo6717 a răspuns:

De 8 ori? Nu are un frate? sau. știu și eu.

| Anonim5695 a răspuns:

Da

| MagdaIrimie124 a răspuns:

Normal că se poate!