| anonim_4396 a întrebat:

Voi fetelor de cate ori faceti oral iubitilro vostrii? Iubitul meu imi cere mereu sa ii fac sex oral cu finalizare si nu vreau, imi este scarba! Nu vreau sa inghit sau sa se termine in gura mea! E oribil de scarbos! El pare sa fie disperat dupa dorinta asta.
Suntem de 2 ani impreuna si in tot acest timp am incercat doar de 2 ori.Nu am inghitit niciodata.Tin sa precizez ca eu fiind o persoana scarboasa din cele mai marute lucruri, va dati seama cum a fost experienta.Mai ca n-am vomitat. Igiena este super okay nu ma plang insa exact cum i-am explicat si lui, mi-e scarba sa am acest fel de lichid in gura, apai sa-l mai inghit..Doamne fereste! I don't want to see
Nu prea pare sa inteleaga si nu stiu cum sa ii mai explic.Prima experienta fiind aiurea l-a facut sa se rusineze cand i-am spus ca nu-mi place gustul si ca e scarbos.
Apoi dupa cateva luni bune am zis sa ii indeplinesc dorinta si sa fie finalizare orala insa a fost si mai groaznic ca prima data.Si incepand de atunci imi tot cere si imi cere si nu mai suport treaba asta si i-am spus ca daca nu termina o termin eu, ma pis pe 2 ani de relatie, aici e vorba de un barbat cu care urmeaza sa mi petrec restul vietii, iar eu nu-mi doresc un disperat sexual.
Pe ce limba sa ii mai explic omului astuia? De multe ori strica si partidele de sex cu apropouri legate de sexul oral si de finalizare.Nu ma plang ca ii fac sex oral cateodata, dar FARA FINALIZARE ORALA insa cere asa mult incat ma dispera si nu suport sa fiu sluga sa fac tot ce zice el.El crede tot ce vede pe internet probabil si vine si-mi spune ca DAR ALTORA LE PLACE SA FACA SEX ORAL CA SIMT PLACERE.Ce placere mai omule? Orgasm la masele?oh go on

24 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Unor femei le place. Tie nu. Ai tot dreptul sa nu faci asta daca nu iti place. Dar si el are tot dreptul sa isi doreasca, fara sa fie umilit, tratat ca un obsedat, sau refuzat.
Evident ca trebuie sa incheiati urgent relatia, sunteti pe pozitii ireductibile. Este la fel de normal sa vrei cum este sa nu vrei, voi ati avut ghinion sa fiti la cei doi poli: el vrea, tu nu vrei. Inevitabil cineva va fi umilit, fie el te va forta pe tine sa o faci de fiecare data, fie tu il vei forta pe el sa nu o faca de fiecare data. Gandeste-te ca tu ai acceptat ceva ce consideri inaceptabil de doar doua ori, in timp ce el a acceptat ceva ce considera la fel de inacceptabil de toate celelalte dati. Asadar da, e cazul sa va despartiti, fara resentimente. Nici unul dintre voi nu e anormal, dar relatia este nesatisfacatoare, fiindca sunteti incompatibili. Mai aveti varianta de a nu mai face niciodata sex, de a mentine o relatie alba, in asa fel incat nici unuia sa nu ii fie refuzata dorinta. Dar eu nu cred ca un cuplu poate functyona o viata intreaga astfel.

| Adry05 a răspuns:

Daca nu inceteaza sa-ti ceara atunci desparte-te de el, va fi frustrat de aspectul asta tot mai mult si te va dobori si pe tine.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Se vede ca este obsedat sexual scapă de el cît mai poti si nu te casatorii cu asa un om ca vei avea o viata plina de regrete alaTuri de un om ca el, ce varsta ai tu dar el? Sanatate, se vede ca doar el vrea sa simtă plăcere nu pune accentul pe tine si pe ce simti tu putin îi pasă lui de tine.

| Hammurabi a răspuns:

E o problemă care nu se va rezolva niciodată. Nu o să fiți împreună pentru că nu vă potriviți. El nu va renunța la ce-și dorește, iar tu nu vei accepta. Dacă o să continuați relația, el va ajunge să te înșele. Pentru că va continua categoric să caute ceea ce nu obține de la tine.
Nu-i poți cere să nu-și mai dorească pentru că ar fi absurd. Nu-i poți cere să se controleze pentru că, chiar dacă te iubește foarte mult și se va strădui, va fi doar pe o perioadă limitată.
Nu sunteți făcuți unul pentru altul. Tu probabil ai nevoie de un bărbat echilibrat fără o sexualitate exacerbată ca a lui, iar el are nevoie probabil de o femeie total dezinhibată, puțin spre nimfomană care să-i satisfacă toate fanteziile. Cam asta e.

| EcceHomo a răspuns (pentru Hammurabi):

"Puțin spre nimfomană" m-a durut. Poate am luat-o eu prea personal.happy

| Hammurabi a răspuns (pentru EcceHomo):

laughing Why? De ce ai interpreta-o în sens negativ?

| xerxes1 a răspuns:

Eu cred ca cineva i-a facut pe plac si ar vrea sa mai repete experienta.Doar ca a fost pe bani.

| anonim_4396 explică (pentru xerxes1):

De unde esti asa de sigur ca a fost pe bani?

| 2EXA a răspuns (pentru xerxes1):

Nu.Te inseli.
I-am oferit de 2 ori finalizare orala ptc asa a vrut el, i-a placut si a mai vrut.Desigur nu conta cum ma simteam eu.

| Pool77 a răspuns:

"ma pis pe 2 ani de relatie"

Cu asta ai zis tot happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Singurul raspuns cu cap este a lui Brigaela. Restul sunt praf facuti gramada.
PS. Si Hammurabi. Acum vad ca a postat si el. Brigaela si el au raspuns calumea. Cat despre restul, repet, praf.

| vodami92 a răspuns:

Asta este! chestia este ca daca ii faci placerea asta! o sa mai vrea! si nu prea este normal!

| BryBard a răspuns:

Relatiile sexuale se fac de comun acord si nesilit, amandoi parteneri trebuie sa isi doreasca asta, ca sa fie treaba buna". Insa in cazul tau, barbatul asta are cam multe fetisuri* si nu e un lucru bun(din cate ai povestit e cam obsedat sexual, o s-a ajunga sa iti ceara in fiecare zi sau chiar de 2 ori pe zi sa intreti relati sexuale cu el,numai pentru al satisface pe el). Trebuie sa vorbesti scurt si la subiect, sincer fata in fata.Ii spui ce te deranjeaza (absolut tot) trebuie sa inteleaga, ca astfel de lucruri nu plac orisicare-i femei, si ca trebuie sa inteleaga ca daca nu o termina cu prostiile astea, relatia se v-a destrama.Sa isi caute pe alta care sa ii "inghita"prostiile si s-a te lase pe tine sa iti petreci viata in pace langa o persoana care sa te inteleaga. Oricum nu vad ca relatia vostra sa mai functioneze, ma mir ca ai rezistat 2 ani langa o astfel de persoana.Ia-o de la capat, omu o sa ajunga cu obsesii* ti-o garantez.

| YouandI a răspuns:

Draga mea, ii spui iubitului tau că dacă nu îți respecta atât deciziile cât și pe tine, nu mai faceți nici sex și dacă nu înțelege va și despărțiți. Așa ceva nu este posibil, asta nu e iubire, e doar plăcere din partea lui, nu ești obligata sa faci nimic din ce nu îți place sau nu ești de acord, ai înțeles?

| AndreeaAndreeoff a răspuns:

Hei,interesanta povestioara asta a ta.
Eu ii fac sex oral iubitului meu, nici eu nu ma plang, nu e chiar atat de rau. Este iubitul meu, este curat, igiena este una asa cum trebuie sa fie. Si el imi face mie oral, si chiar adora sa imi faca asta.
In legatura cu iubitul asta al tau, e cam ciudatica treaba. Ok, ii faci pe plac, dar fara finalizare PE FATA TA! Asa ceva sa nu accepti NICIODATA in viata ta, nu esti starleta porno, si nici sluga lui.
Si eu ii fac sex oral iubituluui meu, dar NICIODATA nu mi-a cerut sa se verse pe fata mea! DOAMNE, asa ceva? Este obsedat de aceste fantezii. Incearca sa ii explici ca intr-adevar daca nu se opreste cu aceste prostii, se va termina relatia, si il vei parasi. Urmareste-i reactia, lasa-l in pace o vreme. doar nu o sa se duca la c***e, nu? Mai stii? Ai grija de corpul si fata ta, si nu il lasa sa faca orice vrea din tine. Pupici!

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru falokrat):

Iti incerci norocul sau ce? laughing

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru falokrat):

Buna asta, nu am mai "auzit-o" inainte laughing

| AndreeaAndreeoff a răspuns (pentru falokrat):

Nu stiu daca ai fost sau nu ironic...

Răspuns utilizator avertizat
| AndreeaAndreeoff a răspuns (pentru falokrat):

Ok

Răspuns utilizator avertizat
| Miksha a răspuns:

Consiliere de cuplu