| Cata240 a întrebat:

Vorbesc de vreo doua saptamani cu o fata. Ne-am cunoscut din intamplare pe facebook. Ea s-a cam indragostit de mine. Zice ca-i place mult vocea mea. A inceput sa imi placa si mie de ea. Uneori are momente cand nu imi raspunde la telefon si nici la mesaje. E cam micuta, face 15 ani in noiembrie. Eu am 21. Si distanta dintre noi e putin cam mare. Imi zicea ca aproape toti baietii se uita dupa ea dar pe toti i-a respins. Voi ce ziceti, sa incercam sa fim impreuna? Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| xCriis a răspuns:

Hmm. Poate e genul ăla de fata de se îndrăgostește repede (și eu sunt la fel). și pune suflet imediat. în cazul ăsta ai 2 opțiuni. ori încerci o relație cu ea, ori îi explici cu frumosul ca nu se poate din cauza anilor, distantei. În orice caz nu îi da speranțe. Unei fete nu îi place asta

5 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Las-o sa mai creasca.este un copil.ce naiba?

Răspuns utilizator avertizat
| Alicezzz a răspuns:

Pai dragule, incercarea moarte nu are! Dar sa nu uitam ca are 15 ani si este minora, nu stiu daca o sa iti ofere ceea ce cauti tu la 21 de ani, dar asta depinde numai de voi doi si de cum o sa evolueze relatia voastra si mai ales ca tr pe langa intelegere si respect sa mai implice si incredere daca distanta intre voi este mare! Asa ca bafta si sa va fie intr-un ceas bun happy

| AmaliaMarilena a răspuns:

Chiar așa?! laughing E mică. Dar încearcă sa ii spui dintr-un mod politicos in care sa nu te facă bou.Nu stiu, ca sa nu se supere ar trebui sa ii spui ca tu ai o iubită (mă rog, inventezi) si sa ii spui ca nu îți plave de ea ca iubita, in plus e micuța si pleci. Asta ar fi potrivit sa ii spui intr-un parc. Funda? P.S. sunt fata si stiu si ce ar trebui sa audă o fata.

| Ottakringer a răspuns (pentru AmaliaMarilena):

SI pentru asta ceri funda? laughing ( Ca esti fata )