| spekeps44 a întrebat:

Voua fetelor va place sa vi se faca sex oral la fel de mult ca baietilor? Am facut sex cu 2 fete pana acum uneia ii faceam doar ca sa o excit inainte de penetrare iar alta a refuzat ca a zis ca nu ii place.

8 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Aia care a zis că nu îi place nu a făcut ca să nu fie obligată să întoarcă favoarea...
Cui nu i-ar place să fim serioși.

| Alishia a răspuns:

Eu am prmit doar o data si atunci nu stiu ce dracu a facut ala acolo, m-a muscat si acum imi e frica sa mai incerc.Nu vreau sa primesc.

| Cosmotel a răspuns (pentru Alishia):

Hai mai ca nu toti musca :devil)

| Alishia a răspuns (pentru Cosmotel):

Stiu,dar imi e fricacrying

| Cosmotel a răspuns (pentru Alishia):

Inseamna ca si noua ar trebui sa ne fie frica de fiecare data sa nu ramanem fara el? laughing)

| Alishia a răspuns (pentru Cosmotel):

E altceva la voi...straight face

Răspuns utilizator avertizat
| Monnni a răspuns:

De obicei fetele cu experienta stau sa li se faca. dar cele care sunt la inceput, mai rusinoase etc, li rusine cand se gandesc ca cineva pune gura pe na. intelegi tulaughing si au impresia ca baiatului ii este scarba sau ceva, si face doar din obligatie. dar daca tu o faci cu placere, eu zic sa vorbesti cu fata inainte sa o intrebi daca e de acord si sa-i explici ca nu are de ce sa ii fie rusine