| Iulia8659 a întrebat:

straight face vreau sa imi spuneti si mie niste statusuri de dragoste triste care sa fie genu ca thu nu ma iubesti dar eu da ce sa fac sa te pot avea.
cele mai frumoase primesc funda.kiss

3 răspunsuri:
| aniriiiiii a răspuns:

""De ce spui cuvinte in care nu crezi? De ce pentru mine esti TOT si nu vezi?:-

| AnNe a răspuns:

Povestea de iubire incepe cu gustul primului pahar pe care il gasesti amar si sec, similar cu gustul propriei vietii.
Mai pe limba ta o poveste de iubire e ca un pahar de alcool, rezisti la 2, 3 da deja cand il iei pe al patru`lea cazi in comă! hate you!
Vor sa vorbeasca, vor sa vorbeasca pentru mine

Sa gandeasca, sa gandeasca pentru mine

Sa ne opreasca, poate altădată|fiind cu inima ranita dar cu sufletu' de pïatra

| fancyLadyGaga a răspuns:

"Eu te-am iubit dar nu te-a interesat, acum sunt arestata de suferinte reci"
"Când timpul te va vindeca,
Din vise cand vei reveni,
Ca şi acum te-oi aştepta
Ca la-nceput te voi iubi!"