| AiDuTzA a întrebat:

Buna!kiss vreau sa ma ajutati cu un maare sfat!straight face de ceva timp, imi place un baiat din clasa. la inceput, si el ma placea am si fost impreuna, dar dupa aia, nu cred ca ma m-ai placut. cateodata da semne ca ma place, dar dupa aia... ce ma enerveaza e ca se da la o fata din clasa, si cand are nevoie de ajutor, vine la mine! ce sa fac?worried

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Sa nu-l mai bagi in seama si sa-l ignori, pentru ca se pare ca te foloseste. Nu merita sa te lasi folosita de un baiat, asa ca cel mai bine e sa incerci sa-l dai uitari.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E doar un profitor si nesimtit, isi bate joc de tine.

| Zenithf a răspuns:

Ce tot nu inteleg eu este de ce fetele se tot 'topesc' dupa baieti nesimtiti, indiferenti, samd.

| Castiel a răspuns:

Il doare fix in cur de tine,ignora-l complet poate daca ma insel si nu il doare de tine,oricum va veni mai ales daca este orgolios, indiferenta, ignori complet peste tot!

| AiDuTzA explică:

Multumesc de sfaturi!:* din pacate, imi e asa de greu sa il uitcryingsad