| Lyndsey a întrebat:

Vreau sa ma ajutati raspunzand la urmatoarele intrebari, pentru ca eu m-am saturat sa le raspund normal persoanelor care-mi adreseaza astfel de intrebari(sa le inchid gura) sau in caz de nevoie :d :
1.Te-ai despartit de iubit, iar ceilalti nu stiu si te intreaba:"Ce face angryX este fostul iubit)?"
2.Un baiat vine la tine si iti cere numarul de telefon...cum sa ii zic ca nu vreau sa il dau sau ca vreau sa il dau? tongue
3.Prietena mea imi zice mereu ca imi place de un baiat pe care eu chiar nu il plac.
4.Un baiat pe care il placi te intreaba ce faci...
5.Un baiat oarecare(nici prea urat dar nici frumos) iti zice ca sunt foarte frumoasa si ca ar vrea sa fie impreuna cu mine...
6.Treci pe strada si te intreaba baietii:"Ce faci, sotia lui X?"
7.Un baiat te intreaba:"Ma mai iubesti?"cand de fapt nu am avut nici o relatie cu el.
8.Aici o sa pun o intrebare...Voi credeti ca daca un baiat se uita la tine in fiecare zi cand te vede,te place, adica te iubeste?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. " Probabil e la agatat."
2. Da - " Asta e numarul meu, astept sa vad daca iti va folosi"
Nu - " Esti prea misto pentru numarul meu de telefon, nu te merita."
3. " Nu cumva il placi tu de tot aduci vorba de el? Te cred, esti geloasa pe mine, ai si de ce."
5. " Multumesc frumos pentru compliment, sper ca nu l-ai facut doar ca sa ma imbunezi pe mine. Esti dragut, dar nu ma atragi. Nu as vrea sa fiu din sila cu tine."
6. "Stau."
7. " Ca in prima zi dupa divort."
8. Nu.tongue Un tip care te place incearca sa faca mai mult decat niste priviri timide. Il atragi ca orice alt exemplar feminin care arata bine probabil.

| Lyndsey explică (pentru anonim_4396):

Multumesc.Nu ma pot hotari cui sa=i dau funda...

7 răspunsuri:
| zăGhost a răspuns:

1. Traieste.
2. El: "imi dai nr?" Tu: "Nu."
El: "imi dai nr?" Tu: "Da."
3. Nu-mi place si oricat ai insista, tot n-o sa-mi placa. laughing
4. Bine, (zici ce faci in acel moment), tu? happy
5. "laughing ce replica buna. Nu."
6. Bine, geniule.
7. Enorm. Cum ziceai ca te cheama?
8. Iubire n-are cum, poate te simpatizeaza, desi... daca zici ca nici n-ati vorbit...

| Lyndsey explică (pentru zăGhost):

Imi plac mult si raspunsurile tale.ms mult

| Djlsghtnquuw a răspuns:

1.Zii ca face bine.
2. Daca nu vreau: ii zic ca nu vreau sa i-l dau, si daca vreau, ii zic sa mai insiste si alta data, sau sa faca el rost.
3.Zii ca vorbesti serios cand zici ca nu-l placi.
4.Ii zic ce fac, si il intreb : tu?
5. Daca imi place ii zic ca ar trebui sa ne mai cunoastem, daca nu imi place, ii zic ca nu sunt interesata.
6."Merg,nu se vede?"
7."Bineinteles"
8.Nu imi pot da seama, trebuie sa mai si vorbim, nu doar sa se holbeze la mine.

| Lyndsey explică (pentru Djlsghtnquuw):

Multumesc mult.Astept si alte raspunsuri. Poate este cel mai bun raspunsul cel dat de tine...mie imi place kiss.

| Lyndsey explică:

Intrebare:Cui sa-i dau FUNDA?

| Kelu_Antonia_1999 a răspuns:

1 da
2 nu vreau sa il dau in primul rand trebuie sane cunoastem
3 da
4 da
5 da
6 cateodata
7 da m-a intrebat
8 eu cred ca da