| Yell0w a întrebat:

Tin mult la el dar el zice el e gelos si mereu face urat daca salut un baiat pe strada.crying ma enerveaza ce sa faac? ca m-am saturat de el

Răspuns Câştigător
| Nymphetamine a răspuns:

Daca e gelos doar pentru atata lucru,ca saluti un baiat pe strada, inseamna ca tine la tine. Poate nu vrea sa fie asa, poate nu-si da seama... i-ai spus vreodata cat de enervant e?smug Vorbeste cu el big hug Daca tine'ti unul la altu... nu cred ca merita sa te desparti de el doar pentru un defect care se poate indrepta.kiss
Bafta!

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Gelozia nu-i boala rara,dar e boala grea.
Cine o are,nu scapa de ea si nu numai ca se chinuie pe el,dar te chinuie si pe tine,fara sa ai vreo vina.
Singurul remediu e,la prima scena de gelozie,sa-l lasi in mijlocul drumului vorbind singur.
O sa va certati,o sa va impacati.
Daca o face din nou,si tu,la fel,pleci in directia opusa!
Ai grija, nu e leac, e doar un remediu!
Poate sa-l reapuce in orice moment!
Succes!

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Lasa-l ca nu se merita! funda?

| UPT a răspuns:

Paraseste-l!
Sau prefa-te ca il parasesti, si atunci va constientiza de ce anume faci asta. Si se va indrepta.

| Ieatchocolateateveryhourintheday a răspuns:

Da in felu asta te chinuie...eu zic ca nu merita efortul oh go on lumea e pliiiiiina de baieti care te merita. da.l in masahee hee

| GiuliaLuvJudasPriest a răspuns:

Nu am înţeles întrebarea ta.