| angelica02 a întrebat:

Buna vreau sa ma ajutati si pe mine cu ceva:m-am indragostit de o persoana care nu e pentru mine pentru ca e insurat si e si preot pe deasupra dar daca se uita la mine si ma priveste insistent mai si imi zambeste rar, dar daca sufletul meu asta simte ce pot eu sa fac am incercat sa il uit dar nu pot oricat as incerca! multumesc mult de tot! :*

Răspuns Câştigător
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

In loc sa va uitati la prospaturi va uitati la barbati insurati, si preot. din ce am citit din postare nici lui ni i-ar displacea o aventura cu tine, programeazati o spovedanie.

4 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

Este păcat. Nu numai din punct de vedere religios, dar și din punct de vedere moral. Este însurat și dacă tu accepți să ai o aventură cu el, ați putea distruge o familie. Nu-ți dai seama?!?

| Holiday a răspuns:

E tot ala de face gratar in zi de post, sau acum e altul?

| NameHarris a răspuns:

Creca tu descizi usa la biserica duminicalaughing)

| Mihailescuioana29 a răspuns:

Sper ca asta este o glumalaughing. Cum sa iti placa de preot, inca si casatorit? Scoate-ti tampenia asta din cap, sentimentele acestea de atractie fizica o sa dispara la un moment dat, lasa lucrurile asa, doar nu vrei sa distrugi o familie. Trebuie sa astepti pe cineva pe masura ta, fi sigura ca o sa apara. Mult succes, si sper ca peste ceva timp sa te razi si tu de ce ai scris aici :*