| anonim_4396 a întrebat:

Buna vreau sa ma ajutati si pe mine. Vorbesk, adica vorbeam cu prietenul meu de 1 an si cateva luni si acesta s-a cam racit fata de mine adica nu ma mai alinta ca de obicei nu mai prea are chef de mine, cateodata am impresia ca ma inseala dar l-am intrebat si a spus ca nu, m-a evitat cateva zile la rand si iar mi-am facut ganduri, el spune ca ma iubeste eu i-am spus ca nu-l cred dupa cate s-au petrecut intre noi...si acum ceva timp nu stiu ce nu i-a convenit am avut un alt program si a reactionat putin ciudat, mi-a spus pentru prima oara ca vrea sa se desparta de mine ca nu mai imi suporta figurile bine adevaru e ca is putin orgolioasa am si eu defectele mele ca orice om i-am spus ca nu mai vreau sa-l vad niciodata Nu stiu ce`i cu mine plang zii de zii, nici nu mai stiu cum sa trece peste asta.sad

Răspuns Câştigător
| redrouje a răspuns:

Inseamna ca inca il iubesti. am trecut si eu prin asta si am ales sa incerc sa rezolv probleme si cu greu am reusit sa ne impakm.
incearca sa lasi orgoliul la o parte si sa vorbesti cu el...
sa va spuneti cu adevarat ceea ce simtiti si poate mai aveti o sansa impreuna.
daca chiar nu vrei sa va impakti incearca sa iti gasesti ceva de facut, iesi cu prietenele, si incearca sa iti gasesti allt pr...
eu te-as sfatui sa vb mai intai cu fostul tau
FUNDA?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| karla19 a răspuns:

E greu prin ce treci, dar trebuie a fiti amandoi implicati mai mult, singura nu poti face nimic, nu are rost sa stai sa plangi pentru un baiat. Incearca sa-i explici situatia, vezi daca ia ceva masuri sa aiba grija de tine, vezi daca si el simte ceva pentru tine. Sa faca sacrificii sa te faca fericita mai mult... daca vezi ca nu ia masurile necesare nu mai plange dupa el ca sunt destui baieti!

Asta e sfatul meu...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai...au fost cam multe certuri, cam multe despartiri intre noi si deja mi putin asa frica sa ma mai impac cu el pentru ca si el e la fel ca mine si pe langa toate astea nu prea ma respecta au fost cateva dati cand vorbea cu mine ca si cum n-as fi iubita lui ma trata cam urat si de asta mi putin frica sa mai incerc cevasad