| iulia4taa a întrebat:

Vreau sa spun ca baiatul de care imi place (nu suntem impreuna) este gelos pe toti baietii care vorbesc cu mine.Din aceasta cauza el nu a mai vorbit cu mine de o saptamana.Ce sa fac ca sa vorbeasca cu mine? Vreau sa vorbesc cu el dar imi este rusine...

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Parerea mea nu are sens sa incerci sa stai cu o persoana care e geloasa, daca omul e paranoic si viseaza ca il inseli sigur mereu se va indoi de tine

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| corbulalbrosu a răspuns:

Vrei un sfat? Fii bucuroasa ca nu iti face viata un calvar. Nu iti poti inchipui cate ar trebui sa induri cu unul ca el alaturi.

Răspuns utilizator avertizat
| Lawliet14 a răspuns:

Foarte bine ca e gelos. Data viitoare sa faci cum zice el. happy Sa nu mai vorbesti cu baietii aia, oricum el s-a retras, banuiesc ca nu te cearta sau iti reproseaza?

| iulia4taa explică (pentru Lawliet14):

Daca aude de la cineva, ca am cunoscut un baiat ii pune pe toti prietenii mei sa afle TOT de baiatul respectiv... apoi ma intreaba si pe mine

| TanteMarianne a răspuns:

Incearca sa ii recastigi increderea. poate un date romantic nimai voi doi. in rest vorbeste mai putin cu slti

| Emilian65 a răspuns:

Daca este asa gelos, sfatul meu este sa-l lasi si sa-ti gasesti unul care nu este gelos.