| Alexya_3407 a întrebat:

Vreau sa stiu care este povestea voastra de dragoste:X

Fundita pentru cea mai frumoasa:*

Răspuns Câştigător
| Viviluka a răspuns:

Ai tu timp sa imi citesti mie romanul? Bine in fine eu iti zic

L-am cunoscut cu ajutorul verisoarei mele.Ea era cu un baiat si baiatul asta a venit cu prietenul meu si varamea cu mine.Si el s-a indragostit de mine si eu de alt prieten de a lui.Si intr-o zi i-am cerut baiatului ala sa se combine cu mine si avea prietena.Si cand a auzit asta s-a enervat rau baiatu asta care ma place si care acum imi este prieten. Si mi-a zis razand : " tanti e ocupat " si am plecat. A doua zi am hotarat sa uit de baiatul ala care m-a refuzat si ca sa ma inveselesc ies cu tipu care ma placea ( bine eu nu stiam.il consideram fratemiu ) si ies cu el afara si mergem intr-un loc unde se jucau niste copii. Si vorbeam noi acolo si apoi ma intorc spre el si ii zic " auzi ai observat ca am ramas singuri " si face el "asa si " si apoi imi intorc capu inapoi dar dupa aia ma mai uit odata la el atent si parca il vedeam cu altii ochii.Era mai diferit acum nu mai il puteam striga fratemiu.Si ma uitam insistent la el ca nu imi venea sa cred si imi zice " ce? ce te uiti asa la mine? " si eu " a,nu, nimic" apoi ma suna mama si am plecat.
Peste cateva ore vorbim pe mess si el da un mass " caut prietena cine se ofera" si i-am zis " cf ma nebunule cauti prietena? " si face " da draga nu te oferi tu " si eu i-am zis "da, ma cum sa nu " si face " nu pe bune vorbesc serios " si i-am zis " a da si eu ".Si apoi am hotarat sa ne vedem. In fine eram cu mai multi prietenii printre care si sora mea si iubitul ei si varamiu. Si eu si baiatu asta doar ne uitam unul la altu pentru ca eu nu stiam sa sarut si sora mea stia. In fine.si se trezeste varamiu si zice " ma! ia stati asa ca ma enervati. " si i-am zis " dc? " si face " te uiti la sorta si la asta cum se saruta aici de o ora si voi dabea daca va atingeti? " apoi ne-a luat pe aman2 si doar ne-am pupat. Peste 5 minute baiatul asta ma ia in alt loc putin mai retras si ne punem pe o scara.Era asa frumos era seara si atatea stele pe cer si se apropie de mine si ma ia dupa gat. Eu aveam la emotii pana peste cap ca era primul meu prieten. Si ma atinge as incet si el avea asa multe emotii ca nu stia cum sa ma ia.Si eu eram rosie la fata ca nu stiam cum sa ii zic ca nu stiu sa sarut. Si stateam cu spatele la el si el face " ce ai? am facut ceva gresit? " si i-am zis " nu,nu tu,uite,eu,eu,nu stiu, nu stiu sa sarut " si face " n-are nimic ca te invat eu " si apoi m-a luat usor de fata si m-a sarutat si totul a venit de la sine. Apoi, a doua zi aveam fluturii aia in stomac si eu ca proasta credeam ca e de rau adica ca nu imi place prezenta lui si asa dar de fapt erau de la emotii si a 4 zi m-am despartit de el. Si m-am combinat cu un tip nu tocmai frumos dar era amuzant si credem ca poate prezenta lui imi place.Dar neah.In timpul acesta si prietenul meu a fost cu o fata dar, nu.Peste 1 luna i-am zis ca tin la el si ca am gresit dar a zis ca e prea tarziu. Apoi peste inca o luna eram la scoala si vine la mine " vreau sa iti zic ceva dar iti zic mai tarziu " si m-a tinut asa pana la ultima ora. Si cand am vrut sa ma sui in masina m-a luat de mana si mi-a zis " vrei sa ne impacam " si am sarit la el in brate si i-am zis da. Apoi, de atunci nu a mai fost asa frumos. El a ales sa nu mai imi arate ca ma iubeste si sa se dea indiferent.Pe mine ma durea rau asta si uneori credeam ca nu tine la mine si deveneam cat mai geloasa si imi pierdeam increderea in el. crying. Waii sti ce ma doare cand vorbesc despre asta si cat de bine ma simteam cand ti-am scris inceputul?straight face Asa in fine.Si de atunci ne certam tot timpul.Si odata cand ne-am despartit el s-a combinat cu varamea aia de care va spuneam si eu o strigam sora. Va dati seama ce mult ma durea cand treceam prin statie si ii vedeam pe aman2 in brate si simteam ca mi-a luat dumnezeu 2 persoane dragii mie.Si imi era asa dor de aman2. sad. Apoi l-am iertat si atunci si a urmat alta fata.S-a combinat cu ea in timp ce era cu mine chiar a doua zi dupa revelion. Noi ne impacasem dimineata la 6 si s-a combinat cu aia la 12. L-am iertat si atunci. Apoi s-a combinat cu alta fata. L-am iertat si atunci. Apoi cu inca una.L-am iertat si atunci.Si multe multe altele. cam vreo 5 fete. Asa. Pe langa certurile care le aveam din alte chestii.Dar acum, el a plecat la mare ca a avut banchet. In ultima seara petrecuta acolo in sun si imi raspunde o fata care zice ca e prietena lui dar de fapt era cu mine.Va dati seama cum m-am simtit. Si apoi dupa cateva zile primesc un sms de la nu stiu ce nr care zice " du-te la scoala veche ca o sa ai o surpriza ".Era cineva care stia ca sunt curioasa. Si m-am dus.Am intrat acolo si parca vedeam ceva. Mam apropiat si erau ei 2. Cand i-am vazut nu mi-a venit sa cred si parca se invartea totul cu mine si apoi am plecat. Acum ceva timp imi spune ca nu o iubeste pe aia si ca vrea doar sa se culce cu ea si apoi ii da papucii. Si spune ca vrea sa se impace cu mine.Dar, e greu sa mai iertii...sad

5 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Totul a inceput cu o partida de sex in dulapiorul meo de la gradinita love struck

| MMihai a răspuns:

La ce îți folosește?
La ce îți trebuie?

| Violetta2303 a răspuns:

Sa vedem eram cu un biatu X vara trecuta nu de multe de 1 luna si el avea un prieten f bun Y[laughing]asa si eu vbeam mereu cu y de muzica de maimulte diverse
si cand m-am certat de x y mi-a zis ca x este un prost si un nesimtit dupa cateva luni 2 m-am intalnit cu y si a fost frumossss am fost imip 1 luna si ne-am despartit ptc asta a vrut el eram f suparata si plangeam mereu la 2 luni dupa l-am sunat pe y si am vorbit cu el era iarna si el a vrut sa ne impacam ne-am intalnit si iarasi a fost superbbbb dar dupa 1 luna ne-am despartit am facut febra 49 cu 5 vomitam nu puteam sa ma ridic din pat timp de o saptamana si l-am lasat dupa 3 luni mi s-a facut dor de prietenia lui de spaturi bune sa radem impreuna si el a vrut sa fim iarasi impreuna doar ca atunci el a facut misto stiau toti prietenii lui si mai ales x. fiind sigura ca nu mai are nici un rost l-am lasata dar dupa 2 -3 luni a intrat intr-o zi pe mine si m-a intrebat ce fac iar eu nu mai am dat importanta chiar daca il iubeam mult la 2 zile distanta am intrat sa vad ce face si am inceput sa vorbim si din greseala i-am spus ziua de nastere a lui x nu a lui si a zis ca daca am fost cu amandoi nu ii diferentiez iar eu atunci i-am spus ca el mereu afost si va fi special si am vorbit pana mi-a spus ca si el are sentimente ca a incercat sa me departeze ca sa ne protejeze pe amandoi iar acum vorbim si suntem impreuna.mi-am dat seama el nu si-ai batut joc de mine el fa acut-o ptc prietenul lui cmb isi bate ajok de el ca au fost amandoi cu mine acum noi nu i-am mai spus lui x ca suntem impreuna si avem melodia noastra totul e al nostru:X poate tie nu ti se pare ca ma iubeste sau prea frumoasa poveastea dar e frumos sia sacrificat sentimentele pentru a ne apara pe amandoibig hug daca iti place sa dai fundita te rogbatting eyelashes

| Violetta2303 a răspuns:

Se numeste AMUZAMENT aolo cica la ce iti folosestelaughing

| anastasiiiiiiiaaaa a răspuns:

Intrebarile astea deja au devenit o prostiestraight face. Vaiii cum a fost primul sarut, cum a fost prima oara cand ati facut sex, care este povestea voastra de dragostechatterbox.Ce te intereseaza? ca sa stai in pat si sa visezi cu ochii deschisi la povestile altorastraight face. Fiecare cu intimitatea luiwinking