| anonim_4396 a întrebat:

Buna vreau sa stiu cum fac sa cuceresc un baiat chiar daca el vrea doar sex a suferit mult din dragoste nu mai crede an fete de aceea a hotarat sa aiba aventuri imi place foarte mult de el

9 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, e posibil sa fi adv ce zice, poate a suferit si nu mai vrea sa aiba iar de suferit, dar e posibil de asemenea sa foloseasca aceste cuvinte ca sa impresioneze, ca sa nu se lege de o rel serioasa...arata-i k il meriti, ca esti o fata speciala si k poti sa il faci fericit, bafta.

| fabiola a răspuns:

Spune-i ca si tu suferi daca un baiat te foloseste ca un sac de box pe care isi varsa dezamagirile!

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Cred ca ar trebui sa cauti pe altcineva. Meriti mai mult! Si iti doresti o persoana care sa te iubeasca... el probabil nu vrea asta...

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Heyhappy...nu terbuie sa crezi genu asta de baieti...astea ca a suferit din dragoste si nu mai crede in fete sunt doar abureli... e clar ca tipu vrea doar sex fara obligatii...nu te lega la cap cu el happy

| Betty18 a răspuns:

Poate chiar o sa il faci sa te iubeasca... eu ti-as zice sa incerci dar sa nu fii cu el cateva luni bune la inceput.si daca nu o sa te lase pentru ca nu faci sex cu el este bine... pune-l si tu la incercare sa vezi daca cchiar merita sau nu

succes

| madutz90 a răspuns:

In primul rand nu-i da ceea ce vrea! In cazul tau:sex! Daca il vrei mult timp langa tine fa-l sa inteleaga ca nu te daruiesti oricui si ca esti speciala. Si prietenul meu a stat prima data cu mine urmarind sa-si satisfaca nevoile. dar i-am pus pofta in cui laughing I-am zis din prima ca mai devreme de 6 luni nu va vedea nimic de la mine si asa a fost devil cu baietii de genu asta trebuie sa pui piciorul in prag altfel te arunca ca pe o carpa. Acum ma iubeste nu pentru cum arat(asa cum era la inceput), ci pentru caracterul meu! Asta e cel mai important intr-o relatie: sa invatati sa va respectati reciproc!

PS: Al meu nu suferise nici o dezamagire in dragoste pentru ca nici nu se implicase sentimental intr-o relatie. Dar cred ca "dezamagirea" pe care a avut-o prietenul tau e o abureala.Baietii isi revin mult mai repede decat fetele dupa un esec.happy:*

| MissCamelia a răspuns:

Depinde ce vrei d la el. dc vrei sex, sunteti pe aceeasi lungime de unda. dc vrei o relatie, ti-a zis el din prima ca nu vrea asa ceva, deci vezi-ti de treaba ta

| hgfdhgfgh a răspuns:

Daca tii la el mertita orice sacrificiu daca vrei sa vb mai multe te astept pe messenger am id-ul aalleexxxalexxx. pup

| dany_4018 a răspuns:

Daca tu poti crede ca a suferit din dragoste si nu mai crede in fete asta e doar vrajeala eu zic sa cauti un baiat care merita dragostea pe care o ai de dat ca el nu merita nici sa te uiti la el acum

tu decizii ce vei face