| Adiiinaa a întrebat:

Bună, vreau sa va întreb ceva, mi-e foarte rușine dar trebuie. Am făcut dragoste cu prietenul meu nu a intrat tot penisul decât un pic și nu mi-a curs sânge în acea seara mi-a curs a doua zi. E posibil sa nu mai fiu virgina? Răspundeți va rog!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Din momentul in care vaginul tau a intrat in contact direct cu un penis adevarat/real barbatesc, se considera ca ti-ai pierdut virginitatea. Adancimea de penetrare a vaginului precum si lipsa sau aparitia sangerarii fac parte oarecum din procesul de deflorare si nu din procesul de pierdere a virginitatii. Multa sanatate.

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cu siguranta nu mai esti virgina. Ai avut contact sexual si ai avut si semnul clar al ruperii himenului. Pentru ruperea himenului, penetrarea trebuie sa fie de doar 5 milimetri. Nu uita de prima consultatie ginecologica, obligatorie in prima luna de la inceperea vietii sexuale.

| Violleta2022 a răspuns:

Cu siguranta nu mai esti virgina!
Daca ati facut sex si fara prezervativ, posibil sa fii si insarcinata!

| Emilian65 a răspuns:

Daca a fost un contact sexual normal, nu mai esti virgina.

Răspuns utilizator avertizat