| carinapop84 a întrebat:

Bună, vreau să vă povestesc câteva întâmplări și vă rog frumos să îmi răspundeți sincer, mulțumesc! Eu am cunoscut un baiat in generală, care se tot uita dupa mine, în fiecare pauză stătea la usa și tot se uita dacă trec pe hol, la festivitate el fiind a 8 a și eu a 7 a trebuia sa le ținem flori, în ziua aia doamna diriginta ne-a așezat câte un baiat si două fete, și invers, el m-a văzut și tot s-a uitat la mine când ne-a văzut așezați în rând, în anul ăla am fost la o petrecere la care era invitat și el, când m-a văzut a roșit la fața și tot a încercat sa se bage în seama, prietenul cu care a venit nu a știut nimic de noi, cum că am avea ceva, când am început sa dansam în cerc eu fiind ultima și el la fel trebuia sa ne ținem de mână, dar nu am făcut-o, însă prietenul lui ne-a dat mâna (țin sa va reamintesc ca nu știa ca ne cunoaștem, deoarece noi nu ne salutam) am tot dansat pana la sfârșitul melodiei după care nu a mai dansat deloc, stătea pe scaun și se tot uita la mine cum dansez, dacă mergeam pe hol, venea în spatele meu, dacă mergeam în camera, venea și el, după ce a împărțit sărbătoritul tortul eu nu am vrut atunci, am zis ca mănânc mai încolo, prietenul lui a încercat sa îmi dea cu lingurita, dar nu am vrut, însă băiatul de care încerc sa aflu ce are cu mine se tot uita la noi, dar nu zicea nimic, apoi m-a întrebat ceva și tot a roșit la fața, când am mers acasă am fost doar eu cu el pe hol și în timp ce imi incheiam paltonul se tot uita la mine și nu zicea nimic. Voi ce credeți că ar însemna chestiile astea? As vrea sa îmi răspundeți sincer, va mulțumesc mult!

1 răspuns:
| AndreiClujeanuuu a răspuns:

Simplu...ii place de tine da ii prea timid sa se bage in seamawinking