| Briannaa12 a întrebat:

Bună. Vreau sa vorbim despre infidelitate și mi-ar plăcea să povestiți cum v-ați prins partenerul ca e infidel, cât de bine ascundea acest lucru, ce semne subtile dădea, ce discurs avea în momentul în care era luat la întrebări? Ma interesează poveștile femeilor despre bărbații infideli. Sunt curioasa cât de bine pot ascunde unii asemenea trădări și vreau sa aflu detaliile poveștilor voastre ca să compar cu situația mea și sa reușesc sa imi dau seama dacă omul de lângă mine mă înșală sau nu. Accept răspunsuri și de la bărbații care știu "secrete" ale experților la înșelat. Cred ca am de-a face cu un profesionist în minciună și trădare. Caut, caut, caut, dar nu găsesc nimic, deși simt ca ceva nu e ok și exista semne subtile.

Răspuns Câştigător
| Together a răspuns:

Ca sa inseli la nivelul asta e asa o mare bataie de cap, incat daca isi da silinta atat de bine sa nu afli e clar ca tine la tine.

Unii sunt foarte buni la a minti, si cand sunt prinsi reusesc sa o scoata. Compara cu cat de usor abureste oamenii in general, sa-ti dai seama daca ii e usor sa te minta si pe tine. Gen e gregar si o scoate mereu tot cum vrea el.

O prietena si-a prins iubitul ca inseala angajand un detectiv particular, dar asta costa.

Aveam o prietena care cand veneam acasa imi sarea repede in brate sa-mi zica ce dor i-a fost, dar facea asta ca sa vada daca miros a parfum de femeie.

Femeile au tendinta sa-si tot marcheze teritoriul, atat relatia cat si amantele, lasa semne ca au fost pe acolo - par, chiloti, obiecte feminine, puse unde s-ar uita o femeie - intre produse de igiena, in dulap, fire de par in pat, in cada...

Multe femei am vazut ca monitorizeaza timpul, fac un obicei din a te contacta cand ai putea fi cu altele, si daca nu raspunzi intra la banuieli (si iti ofera sex pasional daca nu te grabesti sa le linistesti).

Un amic mare gagicar care si-a pierdut relatia cand tipa a aflat de la o prietena a ei ca facuse sex si cu ea (facuse sex cu toate, doar prietena lui nu stia). Avea niste abilitati de comunicare exceptionale.

Nu stiu cat de adanc intri in lucrurile lui, dar poti afla unele lucruri daca te uiti la browser in history.

Putem analiza mai amanuntit daca vrei.

| Briannaa12 explică (pentru Together):

Sunt foarte mulțumita de răspunsul tău. M am uitat și în istoric.Era cam șters.E caz complicat ce am eu aici. Știu ce zic. Și eu sunt bună ca detectiv. Dar el... Ori e zeul minciunii, ori chiar nu minte.Nu știu

| anonimuIl a răspuns (pentru Briannaa12):

Câți ani ai?

| Brizbriz a răspuns (pentru Briannaa12):

"acum 9 minute | DianaMariaS12 explică (pentru Together):
Sunt foarte mulțumita de răspunsul tău. M am uitat și în istoric.Era cam șters."

asta e intr-adevar un semn, nu ai motive sa stergi ceva de genul asta
totusi poate sa insemna ca s-a uitat la p0rn, barbatii, chiar casatoriti, fac asta

totusi, se pare ca nu prea le are cu IT-ul, eu de ex. nu as sterge nimic din history, dar as face orice chestie as vrea, fara sa las nici o urma, nici macar vagawinking

| anonimuIl a răspuns (pentru Briannaa12):

În altă întrebare zici că ai 21 de ani și te atrag bărbații de 38 - 55 de ani.

Mai așteaptă și tu până pe la 30 de ani ca să discuți ce te interesează să afli acum.

| anonimuIl a răspuns (pentru Briannaa12):

Vezi că dacă ăla care crezi că te înșală are vreo 50 de ani și citește ce ai scris aici

M am uitat și în istoric.Era cam șters.E caz complicat ce am eu aici. Știu ce zic. Și eu sunt bună ca detectiv. Dar el... Ori e zeul minciunii, ori chiar nu minte.Nu știu

RÂDE și RÂDE de se prăpădește.

| Briannaa12 explică (pentru anonimuIl):

Bine. Cum spui tu.

| anonimuIl a răspuns (pentru Briannaa12):

Unul de vreo 50 de ani NICIODATĂ nu va iubi una de 21 de ani.

Chiar dacă e divorțat și singur și îi spune celei de 21 de ani că o iubește foarte mult el o minte.

Pentru el până moare doar o singură femeie a iubit-o în toată viața lui - femeia frumoasă cu care s-a însurat când era tânăr și frumos.

Restul de ZECI de femei cu care s-a culcat au fost ca niște resturi pentru el de care s-a folosit și le-a dat dracu după aia.

Tu la 21 de ani pentru unul de vreo 50 de ani care îți spune că te iubește ce crezi că ești?

Să nu mai spui niciodată că ție la 21 de ani îți plac bărbații maturi de 38 - 55 de ani că NICIODATĂ nu vei fi pentru ei femeia pe care nu o vor uita până vor muri.

20 răspunsuri:
| Emma30555 a răspuns:

Daca nu locuiti impreuna se poate sa te insele fiindca nu poti sa stii mereu ce face. Daca locuiti impreuna si nu lipseste niciodata suspect atunci nu cred. Poate sa te insele si ziua fiindca noaptea e de asteptat dar ziua multi au impresia ca nu se intampla, defaot e tocmai invers ca nu fie banuieli.Dar daca cauti si nu descoperi nimic poate nu o face. Dar ce vei face cand vei avea dovada? Il vei parasi? Fiindca daca nu vrei sa faci ceva concret, doar scandal eventual mai bine lasi lucrurile asa si te bucuri de ce e frumos.

| Goete a răspuns:

Despre ce tradari vorbesti?
Sau tu crezi ca un partener e proprietatea ta?
Iubirea adevarata este Inconditionala, vrei doar fericirea partenerului Nu Proprietatea Lui

| Brizbriz a răspuns:

Esti cumva geloasa si suspicioasa continuu?
nu ai altceva ce face in viata?!?

numai faptul ca vrei sa "verifici omul de langa tine" e o atitudine nesanatoasa, ar trebui sa fii atenta ce iti doresti, pentru ca s-ar putea sa primesti

| Briannaa12 explică (pentru Brizbriz):

De ce pui problema așa? Am constatat clar niște lucruri dubioase, nu am suspiciuni din senin. Vreau și eu sa știu adevărul, nu am dreptul? Cred ca e normal, nimănui nu ii place sa fie folosit /trădat / mințit

| Brizbriz a răspuns (pentru Briannaa12):

"acum 3 minute | DianaMariaS12 explică (pentru Brizbriz):
Am constatat clar niște lucruri dubioase,"

trebuia sa incepi cu asta, si sa scrii care au fost
in schimb, tu ai pus problema generic, din care reiese ai vrea sa inveti cum sa tii secretul sau (mai rau) cum sa faci politie

| anonimuIl a răspuns (pentru Briannaa12):

O femeie frumoasă face dragoste de 2 ori pe zi cu soțul ei dimineața și seara ca să fie sigură că el nu se duce și la alta.

Tu faci dragoste sau sex de 2 ori pe zi cu cel care crezi că te înșală?

De mâine să faci sex de 2 ori pe zi cu el și îți spun eu că poți să stai foarte liniștită după aia că NU te înșală.

| Briannaa12 explică (pentru anonimuIl):

Fac și de 5. Știi bine ca dacă cineva vrea sa te însele, nu te insala neapărat cu motiv bine întemeiat. Și vezi ca ești puțin pe lângă subiectul întrebării.

| Briannaa12 explică (pentru Brizbriz):

Asa e, era bine sa menționez. Nu vreau nici sa țin secretul, nici sa fac politie. Vreau doar sa stiu ce se întâmplă cu relația mea. E o dorință legitimă.

| anonimuIl a răspuns (pentru Briannaa12):

Reține atunci - un bărbat însurat cu o femeie frumoasă, înaltă și suplă o înșală NUMAI cu femei la fel ca ea.

Nu o înșală cu femei mai urâte decât ea sau cu femei proaste.

| Briannaa12 explică (pentru anonimuIl):

Sincer, nu ma interesează cu cine o face. Pe mine ma interesau semnele subtile ale infidelității pe care le cunosc cei de pe TPU

| Hammurabi a răspuns (pentru Briannaa12):

S-a întâmplat vreodată ca tu să vrei să faceți dragoste iar el să refuze spunând că e obosit, sau îl doare capul, sau orice altceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am apelat la "Ochii din umbră" căci ochii din umbră văd...tot.
Glumesc. Nu am avut parte de infidelitate până acum.

| FicusSof a răspuns:

Eu n-am chef sa zic povestea intreaba-l pe @albertws48 pe insta si poate te si combini 2 zile cu el asa cum o fafcut cu alta dupa mine