| iuliahkm18 a întrebat:

Buna vreau si eu nevoie de niste sfaturi.Am un coleg de clasa care se uita lung la mine, cand ma uit in spate un sta el se uita la mine insistent si zambeste, azi o ajutam ii faceam poze unei colege a venit pe hol si m-a luat dupa talie m-a pupat pe obraz, vine si se pune langa mine in banca imi puune mana pe spate pe picior dati-mi si mie niste sfaturi
PS.

3 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Te vrea, mrrr.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

el te place, tu îl placi. la treabă laughing

| wαтerғαll a răspuns:

E mai mult decat evident ca baiatul te place. Daca si tu simti la fel, arata-i, apoi va continua el. Daca esti destul de indrazneata, de ce nu faci tu ceva din asta?