| noname1 a întrebat:

vreau si eu sa stiu unde gasesc magazinele New yorker, kenvelo, pull&bear, bershka, terra nova, zara...etc in Bucuresti? nu sunt din capitala si as dori sa merg in weekend pentru cumparaturi. Si inca o intrebare ar fi daca stiti cumva ceva despre reduceri de sezon daca au inceput si unde anume sunt mai avantajoase?

Răspuns Câştigător
| TheDaffodil a răspuns:

Le gasesti pe toate in Afi Palace Cotroceni.

3 răspunsuri:
| s3xy0girl20 a răspuns:

La mall eu sunt in bacau dar la mall este si magazinul new yorker

| dicualex a răspuns:

Afi Palace Cotroceni, Unirea Shopping Center, Sun plaza, LibertyCenter, Plaza Romania! succes

| ShorinhoEubaby a răspuns:

Mall cotroceni tongue