| paulx94x a întrebat:

Ce brand-uri preferati? h&m, new yorker, zara, pull&bear, sprider, kenvelo, bershka sau altele?

Răspuns Câştigător
| Irinnaaa a răspuns:

H & M - gasesti intotdeauna ce cauti, la preturi rezonabile.
Pull & Bear si Beshka- au mereu haine "la moda", pentru toate gusturile.
Stradivarius - are preturi bune si haine de calitate.
Kenvelo - are preturi bune si din cand in cand, haine dragute.
New Yorker - imi placea mai mult acu' ceva timp, acum s-a cam prostit. Dar inca are haine interesante si cat de cat rezistente si de calitate. Insa au cam crescut preturile inutil, ca nu se merita.

4 răspunsuri:
| LucccyTheGreenMonster a răspuns:

H&m,Zara,Pull & Bear,Bershka,sprider, new yorker, c&a, waikiki, takko

| undercover01 a răspuns:

Zara,sprider,bershka.si doar anumite produse de la kenvelo.

| rastadoll a răspuns:

Intreaba-i pe aia din africa. ei ce prefera oare? snobilor!

| alinutsa21 a răspuns:

Zara :X