| noname1 a întrebat:

vreau si eu sa stiu unde gasesc magazinele New yorker, kenvelo, pull&bear, bershka, terra nova, zara...etc in Bucuresti? nu sunt din capitala si as dori sa merg in weekend pentru cumparaturi. Si inca o intrebare ar fi daca stiti cumva ceva despre reduceri de sezon daca au inceput si unde anume sunt mai avantajoase?

Răspuns Câştigător
| DoOdO a răspuns:

Pai gasesti in orice mall...noi avem ca mall-uri:Afi, Plaza, Liberty si mai multe, intra pe net si gasesti mai ales ca e peroada d reduceri... sper ca ti.am fost de folos.Cumparaturi placutehappy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In iasi