| roxana1234moc a întrebat:

Buna .vreau si eu statusuri ceva de genu :X : ea e aia maca care te iubeste !

5 răspunsuri:
| pisicutablue a răspuns:

Un baiat si o fata
baiatul zice:
Hai sa impatim totul luna mie,soarele tie, pamantul mie, apa tie dar mai bine toate tie si tu mie :X

Imi amintesc clipa dulce, cand ai aparut in calea mea, ca o fantoma ce seduce, cu parul tau rosu ca focul si ochii tai albastri ca cerul senin de vara, imi reamintesc primul sarut care ne-a unit si zabetul tau dulce. Te iubesc!

Dragostea incepe cu o gluma si se termina cu un suspin. Iubirea incepe cu un zambet si se termina cu un regret.

Ma culc cu tine-n gand si tot cu tine-n gand ma si trezesc! Lasa-ma sa te iubesc asa cum si visez!

Daca as amaneta un gram din dreagostea mea pentru tine, ti-as cumpara lumea intreaga si inca ceva sper ca esti bine
8 litere, 2 cuvinte, 1 singur inteles – Te Iubesc!

Nu uit! Era fulg cu fulg. Printre ei tu ai aparut şi ne-ai topit pe toţi cu zâmbetu’.

» " As vrea sa fiu zapada, sa ma topesc pe trupul tau, sa ma evapor si sa ajung in cerurii sa le spun ingerilor k si si pe pamant exista raiul! "

» " Se spune ca vremea e frumoasa atunci cand in suflet e soare.Se spune ca ploaia e mai rece cand in suflet te doare. Se spune ca vantul bate nu atunci cand iubesti? ar cand frunzele se misca, sa stii doar, ca, TE IUBESC! "

» " Ai aparut in viata mea ca o puternica raza de soare ce mi-a adus in suflet caldura si gingasia nesfarsita, cu zambetul tau m-ai invatat sa cunosc blandetea pana atunci necunoscuta, sarutul tau mi-a daruit dulceata nemaintalnita, ochii tai senini mi-au aratat ca dragostea exista, iar tandretea si frumusetea sufletului tau mi-au cucerit inima… "

| Syaaa a răspuns:

Zambeshtee asta mica te iubeste:X`!

Ne rasfatam in franceza:X ne sarutam in englezasmug ne iubiiim in romana atunci cand ne tsinem de mana:X!

Yo te quieropuppy dog eyes tu nimiccrying nici macar asa un picpuppy dog eyes`!

Sa moara lumea de necaaz:X ca te iubeeesc si nu te lass':X`!

Cand gurita:X tha ma poupa:* doulse love struck si catifelatha:* ma inmoy ca un boureteblushing si ma fac oun poufuletheblushing:*:X`!

Bebe meu sa shtyy :X eu Cu Adevarat The Iubeesc:X Te doresc,raspandesk iubiirelove struck iti dovedesk: TE IUBESC!:X

Mi-e dor să te strâng în braţe,să te sărut.Mi-e dor să îmi vorbeşti, mi-e dor să te ascult!:X

Tu îmi faci inima să râdă, chiar dacă ochii mei plâng ♥

« Daca într-adevar iubesti o persoana;
o iubesti si cu defectele sale si nu-i spui sa se schimbe. »

Toti spun "... pana ce moartea ne va desparti "; eu nu vreau sa spun...
Pentru ca pe noi nici macar moartea nu ne va putea desparti:X

Orice s-ar intampla voi fi acol-o sa iti alin durerea! Toate astea pentru un simplu motiv TE IUBESC INGERAS!:X

Doamne ce mult pot sa il iubesc.
Il iubesc...Il iubesc...Il iubesc.:X

Mi`e frica sa iubesc, dar sunt indragostita. Ce ironie!rolling on the floor:X

Priveste-ma`n ochii să`ntelegi. sentimentele pe care nu ştiu să ţi ℓe spun:*

Nu'i aşa, puiule? Ştii că ţin la tine. Din prima clipă ai reprezentat lumea pentru mine!:X:X:X:X:X

Fericirea mea e`n privirea ta şi orice aş face nu mă pot feri de ea :X

Stiu cå vrei`,daя nu pяea pσ†i. `.Cuм vrei †u,` asa vσя †σ†i`:╳.

A inceput ca o gluma,la un suc, prostii Nu credeam ca o sa vreau sa te vad in fiecare zi; x

Strânge-mă în braţe şi atunci când îţi spun : "lasa-mă, n-o face!":X

De dragul lui ma potolesk:X ca'i mikuts si il iubeesk:X~!

unele le'am inventat chiar euhappy sper sa-ti placa:*~!

| xDanielax a răspuns:

Sa nu crezi ca nu's in stare sa tin pasu cu tine, sa nu crezi ca indiferenta ta ma poate schimba.Eu nu sunt rea..Doar sunt ca tine!

| NataNataNataNataNebuniciiNebunicii a răspuns:

» Acum o vrei când te priveşte cu ură, când te iubea nu era bună. sad

Când o vezi, în mintea ta apare aceeași întrebare "oare prietenul ei o iubește mai tare? ". (:

Viața e o luptă, trebuie să rămâi în viață. Nu privii în urmă, inamicul e în față; își zice viitor, destin
sau soartă.

M-a durut că ai fost primul care mi-a întors spatele. În loc să fii cu mine să-mi ştergi lacrimile.

Pe mine mă poţi minţi că nu îţi mai pasă, pe tine nu.

Ierţi pe faţă, dar supărată tot rămâi. Îi spui că eşti "happy" doar de dragul lui.
. Urăsc când trebuie să răspund: "nimic ", când de fapt aş vrea să spun atâtea.

Probabil poza mea din ramă mi-ar șopti: " știi, nu ești ceea ce-mi doream să fi". puppy dog eyes

Nu ești primul care pleacă, dar ești primul care aș vrea într-o zi să se întoarcă.

Eşti nevoit să strângi din dinţi big grin, să fii rece …Când vezi că în jurul tău nimeni nu te inţelege.smug

Laşi timpul să treacă şi pierzi sentimente. Povestea ia sfârşit învelită în regrete.

Cineva mă opreşte, mă strange în braţe şi-mi şopteşte: "Îmi pasă!" ♥

Nu-ţi mai mânji faţa cu lacrimi de iubire! Nu-mi cere sa te iert, ştii că nu-mi stă în fire.

Aş vrea peste 2-3 ani să-mi apari în cale. Şi să-mi spui: "Aveai dreptate cu vorbele alea ale tale!".

Inima mea nu cere chirie, aşa că vin-o când vrei tu şi stai oricât îţi place ţie.

Nu ai de ce să plângicrying, tu trebuie să zâmbești happy. De ce să te gândești la el când lângă mine ai tot ce-ți dorești?

Sunt departe de copilărie, dar dacă-ţi baţi joc, te schimb ca pe-o jucărie
.
Las-o aşa, trage cortina! Show-ul s-a încheiat, stinge lumina!
Sper sa iti placà :*! smug