| Jawsz a întrebat:

Buna
vreau si eu statusuri
merci
scuze de categorie

Răspuns Câştigător
| OneLifeOneLove a răspuns:

Da nu te-as da nu te-as lasa nici dac`ar fi sa mor! love struck

Nici pe o suta, nici pe o mie love struck. nici pe un milion oh go on. Nu te'as da.Nu te'as lasa. Nici daca ar fi sa mor! :X:X:X

O valoare, o mare valoare.Sunt din cap pana in picioare! love struck [ Asta asa ca sa moara dusmanii! laughing love struck ]

Te iubesc prea mult ca sa ma las de tinebatting eyelashes

Vagabontul meu [day dreaming]
Cat te iubesc eu …
Jur pe viata mea, ca eu nu te-as da pe nici un baiat cuminte love struck

Nu renunt la tine ca sa fie alta fericitawinkingJ))!

De mi-ar spune cineva sa-ti dau ani din viata meabatting eyelashes
Eu ti-as da iubireee day dreaminglove struck!

N`am tinut la mama mea,`anm tinut la tatal meu
Cum tin eu la tine …
Si nu tin la viata mea.
Cum tin eu la viata ta love struck
Si tu stii iubreee love struck

Am doua anotimpuri in suflet mereu L.
Cand vii sau pleci. Din viata viata meaL(

2 răspunsuri:
| pisikutza20 a răspuns:

Si poate crezi ca gresesc... e felul meu de a fi, n-ai inteles tu, va intelege altul a 2 zi

Iubesteo. nu-mi pasa, pastreazo de tot... iar pe mine privestema si lingete pe bot

regreti? regreta, pentru ca acum e prea tirziu, am plecat si n-o sa mai vin, tu plingi, mie imi vine sa rid, e neplacut dar gandeste-te ca a fost invers in trecut