| strawberryy a întrebat:

Buna vreau si eu un sfat.am fost impreuna cu un baiat timp de 6 luni dar s-a despartit de mine spunundu-mi ca nu il ascult niciodata ca l-am inselat mereu, nu stiu cum sa mai fac sa vorbesc cu el vreau sa il fac sa isi schimbe parerea despre mine.ma considera o nenorocita, nesimtita, etc si el mi-a gresit cu multe dar eu daca incerc sa ii reprosez ceva:mereu imi spune ca sunt nesimtita si ca am uitat cate i-am facutsadcum sa il fac sa ma ierte ce sa-i spun?sad

3 răspunsuri:
| ThePunisher a răspuns:

Eu nu cred ca el a fost usa de biserica, dar probabil ca un sambure de adevar exista in tot ce spune el despre tine cu inselatu', ca pana nu faci foc nu iese fum. E cam nasoala situatia si daca omu' nu mai vrea sa aiba de aface cu tine, il lasi in pace ca mai rau il iriti daca esti insistenta la momentul asta. Mai incolo cand s-or mai linisti apele, vezi tu ce faci, dar acum, las-o asa cum a cazut.

| deluXxe a răspuns:

Hmm.daca l-ai inselat. nu mai prea ai ce sa-i faci. asa am fost si eu. am stat 4-5 luni cu o fata. am prins-o inselanduma. si nu suportam nici sa-i aud numele. Asteapta. pana mai trece timp-ul... acum... eu cu fata aceea nu mai am probleme. big grin ne salutam. vorbim. alea alea. Astepti si tu ceva timp. o sa te bage el in seama cand e. atunci sa reactionezi big grin cum sti tu mai bine tongue

| george9510 a răspuns:

Parerea mea e ca face asta ori pentru ca este extrem de gelos si vrea sa nu-l inseli pentru ca te iubeste ori pentru ca vrea sa se desparta de tine si cauta motive de cearta