| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu un sfat feteloor. Sunt in clasa a-10-a si am un coleg cu care ma inteleg bine adica nu suntem prieteni la catarama dar ne-am spus lucruri pe care nu le-am spus altor persoane, acum 3 zile am inceput sa vorbim si la scoala am ramas singuri in clasa o ora, am vorbit catam vorbit si am inceput sa ne apropiem unul de altul(FIZIC) a inceput sa ma ciupeasca sa imi puna mana pe picior si nu stiu cum pana la urma a ajuns sa ma tina in brate ( ma ridicase depe scaunul meu si m-a pus la el in brate) eu l-am lua in brate ok asta e tot ce s-a intamplat atunci deoarece au inceput sa vina colegii in clasa dupa scoala eu am insistat sa ne vedem, Ne-am intalnit intr-un bloc parasit am vorbit cat am vorbit si eu nu am rezistat asa ca l-am loat in brate ma loat si el neam tinut in brate dar nu ne-am sarutat, am plecat acasa si seara i-am spus ca il plac si l-am intrebare ce importanta am pentru el ce semnific pentru el. El mi-a spus ca ma considera doar o prietena si atat nu vrea sa inceapa sa ma placa. Motivul pentru care ne-am intalnit in acel bloc si pentru care a spus ca nu vrea sa inceapa sa ma placa e faptul ca amandoi avem prieteni. El spune ca nu ma place dar nu stiu daca e sincer astazi la scoala am incercat sa il ignor si a facut cateva gesturi in incercarea de a-mi atrage atentia. Voi ce credti?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Santeti copii si incepeti sa descoperiti viata

| Cigarettă a răspuns:

Eu credcă simte ceva pentru tine, dar este "dezorientat", adică nici el nu ştie ce simte thinking
Nu credcă nişte "simpli" prieteni s-ar săruta, şi chestii d-ăstea thinking

| PriynCesS a răspuns (pentru Cigarettă):

Nu ne-am sarutat ne-am tinut doar in brate

| d1234bdkjbaj a răspuns:

Eu cred ca simte intr-o oarecare masura ceva pentru tine.:d dar fiind indiferenta poti ori sa-l indepartezi ori sa fie nebun dupa tine. continua sa vorbesti cu el dar nu ca inainte sa-si dea seama ca ceva te-a deranjat. Daca nu vrea sa puna suflet e ok. pana la urma toti ne temem de asta. Ne e frica sa nu fim dezamagiti... ne e frica sa iubim... Fa ce simti!

| PriynCesS a răspuns (pentru d1234bdkjbaj):

Cum as putea sa fac ceea ce simt cand amandoi avem relati diferite, cu persoane la care tinem. Cand il vad as vrea sa il iau in brate si sa fac ce el nu a facut, sa il sarut. Nu vreau sa fiu indiferenta sa il indepartez pur si simplu incercam sa nu ma gandesc la el iar el facea acelelucruri si imi atragea atentia