| Kr0ne a întrebat:

Vreau un sfat de la fete! Am avut o relatie de 4 ani si recent ne-am despartit ca ma cam comportam ca un porc... si na am vorbit rezolvat, si totusi mai vrea sa stam despartiti pana cateva zile. sa se linisteasca putin ca daca ne vedem o sa fie mai rau, mai ales ca ne-am certat urat ultima oara.

Chestia e ca ne iubim enorm de mult, e reciproc si chiar se vede. Nu sunt un tip cu bani, putea de mult sa plece.
Acuma na... ea a zis sa-si revina. Acuma vine intrebarea... ea vrea sa-si revina, dar eu tot o stresez cu mesajel, ce faci. etc(pentru ca ea e suparata si nu-mi da!). Nu stiu ce sa fac. ca stiu ca o stresez, sa nu ii mai dau mesaje deloc zilele astea?
Ce sa fac? Fetele ajutorr!

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Las-o sa-si revina, ai naucit-o rau!

| SkyPilot a răspuns:

Nu ii mai trimite mesaje. Ofera-i un buchet de trandafiri rosii. Nu-I spune nimic, intinde-i-l, zambeste-i si pleaca.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Daca fata e desteapta o sa faca ce e corect. Mai ales ca vine craciunul, un porc e numa bun. Stai linistit ca asomarea nu doare mai mult decat prostia, adica deloc.

| NameHarris a răspuns:

Stai linistit ca o sa o ajute altu sa isi revinawinking