| OneLove_2406 a întrebat:

:X pentru cei care au vazut pretty little liars... cine e A si pana la urma alison e moarta sau cum? povestiti-mi si mie ca nu inteleg nimic! happy dau fundita :d si vot

5 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Alison e moarta.Nu s-a aratat inca cine e A...

| Rape a răspuns:

Alison nu e moarta. Aceea era sora ei geamana Courtney (cadavrul) care era nebuna iar de,, A'' nu se stie inca cine e.
Fundita?

| cladcovdaniela a răspuns:

A nu este o singura persoana, sunt un grup de persoane.
Pina acum A este Mona, cu Toby si... vei vedea mai departe daca te uiti

| Dulau_Lau_L_1994 a răspuns:

ALison e vie(arata in sezonul 4 episodul 13. Ezra e A si ma exista the a team care e formata din "alison, toby, ezra, aria, mona.
Sper ca te-am ajutat. Funda?