| Andreea_1401 a întrebat:

Buna pana la urma cine a omorat-o pe Alison in Pretty little liars?
Si pana la urma cine e A?thinking

2 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

Pe Alison au omorat-o Jenna si Garret... nu stim inca cine e A ca nu s-a terminat serialul, mai e un episod pe 19 octombrie si restul episoadelor in ianuarie 2012.

| Cariina a răspuns:

In realitate Alisson nu era Alisson, era sora ei geamana ce ii furase identitatea in timp ce Alisson cea adevarata era internata intr-un pshiquiatru, intr-o seara alisson scapa din clinica si merge sa o omoare pe Courtney[sora ei geamana] A- este adevarata Alisson si Mona