| anonim_4396 a întrebat:

Am 13 ani si atunci cand imi trag pielea penisului observ o mica crapatura intre capul penisului si piele(ca si cum capul penisului s-ar desprinde de piele) l. Ce ar trebui sa fac? E grav? Rog seriozitate, iar daca nu sti raspunsul te rog nu raspunde.
Adica pielea se desprinde de baza capului (partea mov) in caz ca nu m-am inteles.

2 răspunsuri:
| EchkhardHN a răspuns:

Da e grav, nu poti faci copii esti ipotent si trebuie sa mergi la doctor, s-ar putea deja sa te opereze. Succes rolling on the floor)))))

| Rearesjfj21 a răspuns:

Poti macar sa nu raspunzi daca nu sti despre ce e vorba sau macar sa fi serios.