| anonim_4396 a întrebat:

Am cunoscut recent un baiat in vacanta…m-a sunat, mi-a cerut adresa de mess ca sa "mai povestim". Eu i-am trimis cateva poze cu mine si el la fel…apoi in a 2-a sau a 3-a seara m-a intrebat cum stau cu iubirea, l-am intrebat ce vrea sa stie si pana la urma i-am trimis o mutrita sad, el m-a intrebat de ce sunt suparat iar eu i-am zis ca nu sunt doar ca nu am stiut ce sa ii raspund, iar el mi-a spus inteleg, nu-i nimic. Mi-a cerut web-ul si am incercat de 2 ori si nu a mers… apoi, ultima data cand am vorbit cu el pe mess…a fost cand mi-a trimis niste melodii cu versuri mai de dragoste…nu am reusit sa le ascult si i-am spus ca ma uit pe you-tube a doua zi, de acolo am schimbat subiectul…am mai povstit putin (10 minute), dupa care conversatia a ajuns intr-un punct mort, iar eu cum nu eram chiar foarte bine dispusa sau dornica de conversatie mi-am pus laptop-ul deoparte si m-am uitat la televizor. pe scurt, l-am lasat balta. LA 15 minute dupa aceea el a iesit fara sa spuna nimic, iar de atunci a mai intrat doar o data pe mess(in conditiile in care alta data intra in fiecare seara) si atunci nu m-a salutat nu nimic. Eu am 15 iar el are 19.De asemenea el imi tot trimitea pupici iar eu...zambete big grin. Chiar imi place de el si as vrea sa imi repar greseala…cum si ce sa fac? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| mon@29 a răspuns:

Intreba-l mai pe direct. ce urmareste la tine.adica daca vrea sa fie sau nu ca tine ca sa sty si u ce sa faci...multa bafta si nu mai fi asa rusinoasa...fi mai ca tupeu.ca rusinea pierzi in viata

15 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Da-i BUZZ si incepe conversatia.Subiecte sunt multe.De la vreme pana la ciudateniiwinking
Si-o fi gasit si baiatul o prietenawinkingSau inca o prietena pe langa cea oficiala

| Elena1234456 a răspuns:

Vorbeste cu el si spune-i de ce ai fost atat de distanta.Sunt sigura ca daca te place (si asa pare) va intelege.

| TąNyą a răspuns:

Vorbeşte cu el lasă-i offline că-ţi ceri scuze şi că în seara aia erai prost dispusă, spune-i că-ţi place prezenţa lui şi că vrei să vorbeşti cu el în continuare şi lasă-i şi pupici.

FantaSZy.

| BruneTTe a răspuns:

Pai iti dai seama ca nu s`a simtit bine daca tu ii puneai "happy" in loc de ":*" laughing. si mie mi-a spus odata un baiat sa nu mai pun "happy" ca arata indiferenta [asa se gandea el]. o fi crezut ca nu iti pasa si ca nu vrei sa vorbesti cu el. cand mai intra pe mess, intra tu pe el si incepe discutia.si nu-l mai lasa baltahee hee Daca chiar nu mai poti vorbi ii poti spune, va intelege.
succeshee hee

| babygyrl a răspuns:

Pai cand intra pe mess, ii spui ca atunci erai prost dispusa si nu aveai chef de vb si erai la televizor...asa ca nu are de ce sa se supere. ii spui ca iti pare rau...cam atat, sau ii poti trimite un mesaj si atunci cand intra pe mess il v-a vedea
pa si mult succes:*:*:*

| lifeistough a răspuns:

Vad ca coruperea de minori e in floare!

| eudemonica a răspuns:

Eu i-as lasa un mesaj sa-l vada cand intra, explicandui ca in seara aia erai putin prost dispusa si nu aveai chef de vorba, poate va intelegewinking

| lollopop a răspuns:

Discuta cu el...

| Anonim_5618 a răspuns:

Iti ceri scuze. cel mai bun mod...
spui ca ai avut treaba.
si cand el te pupa, pupa l si tuhee hee :*

| nutzbreaker a răspuns:

Cred ca el te placea mult iar faptul ca tu te-ai aratat indiferenta l-a ranit. O. O

| Mksdh a răspuns:

Ai putea face si altefl...incerci sa vb cu el pe mess, ii explici atat cat ai de explicat si ii ceri, daca vrea sa va intalnitit. fata in fata problemele se discuta altfel, pentru ca pe mess pot fi intelese diferit...si ai sa vezi ca va fi mut mai bine in realitatewinking
good luck:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ancearca sa ai arati mai mult ca al iubesti. Spune-i asta vb mai mult cu el. pa

| Veex123 a răspuns:

Atunci cand mai intra pe mess spune-i ce simti pentru el si intreaba-l daca si el simte la fel. Daca nu-ti raspunde nu-l mai baga nici tu in seama, sunt multi baieti pe lumea asta.

| LovelyA a răspuns:

Multumesc de sfaturi, i-am lasat un mesaj offline si acum vorbim din nou... happy

| Elena_4924 a răspuns:

Discuta cu el! Pentru inceput cere-ti scuze si explica-i care a fost situatia. Daca iti place de el spune-i-o sau bate-i niste apropouri ca sa inteleaga.Probabil ca s-a simtit foarte prost vazand ca el incearca sa aiba o relatie cu tine, iar tu l-ai tratat asa.Sunt sigura ca daca ii vei explica totul, o sa inteleaga si poate veti fi impreuna.Succes!