| alexfromgrec a întrebat:

Bună ziua. Am nevoie de ajutor și rog seriozitate. Eu și cu o fata am avut un moment de nebunie. Penisu meu a atins zona ei intima, precum cea a unui deget, doar la suprafață. Trebuie menționat ca ea este virgina, nu a avut loc contact sexual, eu nu am ejaculat, a fost o simpla mângâiere a zonei ei intime cu penisu.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Te poti linisti deoarece din cele descrise de tine chiar si in cazul in care fata s-ar afla in perioada de fertilitate ridicata, intro astfel de situatie posibilitatea sa se formeze o sarcina practic nu exista.Ar fi indicat ca in viitor sa fiti mai rationali cand veti dori sa va mai jucati.Deocamdata ati scapat fara urmari, dar nu se stie daca va fi la fel si data viitoare.Deci mare atentie si te-as sfatui sa ai mereu la tine un prezervativ sau poate chiar doua.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca nu a avut loc contact si mangaiarea a fost doar de suprafata nu este nicio problema. Data viitoare insa incercati sa fiti mai atenti si sa va protejati.

| Emilian65 a răspuns:

Daca pe penis ai avut lichid prespermatic si ea a fost in perioada fertila, cu siguranta ca sunt sanse mari sa ramana gravida.