| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema de cateva zile.Va rog sa spuneti niste pareri.Am pe capul penisului, Aproape jumate din el este acpoerit ca si cu un fel de pielita subtire uscata si cand e penisul in erectie se vede mai tare.Am 14 ani.Ce poate fi?

4 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Infectie a glandului. Ai mai intrebat, ti-am mai zis, du-te la medic. La medicul urolog.

| corbulalbrosu a răspuns:

Aspectul de piele pergamentoasa, uscata, crapata sau chiar zbarcita se datoreaza faptului ca pielea fina a glandului nu este suficient de bine irigata cu sange si de asemenea nu este protejata de preputiu. Foloseste bepanthen unguent de 3, 4 ori pe zi, timp de 4 zile, masand usor pana intra unguentul in piele, dar cea mai buna solutie o reprezinta consultatia medicala efectuata de catre un medic urolog, eventual dermatolog. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Consulta un medic si vezi cat de grava este.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar e grav?