| iAngel a întrebat:

De ce nu pot sa belesc capul cand penisul este in erectie, adica sculat, nu pot, ma doare, este ata sau ce? pielita de pe cap este mai mica decat capul, dar cand penisul meu este culcat, il pot beli fara probleme, am 17 ani si penis de 20cm sculat, am o problema sau ce? spuneti-mi? si daca as avea problema sa nu pot beli capul, adica are piele pe el, este o problema cu sexul?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate ai fimoza si trebuie sa te opereze.

| Yaguar a răspuns:

La doctor neaparat.

| FlorinDiablo a răspuns:

Mai mult ca simplu ai fimoza incearca sa faci sex poate se rupe sau opereazate!

| djmaxtor007 a răspuns:

Mai du-te la control la doctor