| Anqutsa a întrebat:

Am pus si eu o intrebare cu ceva timp in urma, Aceasta este intrebarea:. Astazi,iubitul meu si-a introdus penisul in mine, neprotejat, doar de 3 ori. Nu a ejaculat, e prima data pentru mine,deci mai am himen,nu a intrat toata si ieri a fost ultima zi de menstra.El inainte sa introduca,s-a sters,iar eu la maxim un minut, m-am dus la dus pentru a-mi curata zona! Se poate sa fiu insarcinata? va rog sa imi raspundeti cat mai repede! Acum vreau sa adaug, ca au trecut 6 zile si nu am absolut nici o simptoma. Mai este vreo sansa sa fiu? Fundita :*

Răspuns Câştigător
| i86e2 a răspuns:

Chiar nu se face absolut deloc educatie sexuala la scoala? Logic ca nu esti insarcinata. Ca sa ramai insarcinata, trebuie sa faceti sex neprotejat in perioada de ovulatie, care e cu doua saptamani inainte de menstruatie.

Exista o perioada de cam o saptamana in care poti sa ramai, cu 5 zile inainte de ovulatie si sa zicem 2 zile dupa ovulatie, desi ovulul traieste doar o zi din cate stiu, spermatozoizii traiesc 5 zile sa zicem. Asa ti-am facut educatie sexuala, daca n-ai.

Coitus interruptus, adica cand nu ejaculeaza in tine are marja de eroare intre 4% si 30%, depinzand de cat de expert e masculul in aceasta arta. laughing

| Azµre a răspuns (pentru i86e2):

Mda copii din ziua de azi mai cretini pe zi ce trece... și data trecută ca și acum îi spun să folosească prezervativul...

6 răspunsuri:
| ゼロの a răspuns:

Pai de ce nu faci un test de sarcina?
Doar asa ca sa fii sigura.
Oricum nu cred ca esti.

| plosnitapufoasa a răspuns:

Sincer insarcinata n-ar trebui sa fi. dar poti verifica cu un test de sarcina. insa himenul tau nu cred ca mai e intreg. daca te gandeai sa ramai virgina inca ceva timp renunta. cred ca nu mai prea esti.

| Uratul01 a răspuns:

Penibil

| Anqutsa explică (pentru Uratul01):

Cu ce este penibil? Ca imi fac griji? Doamne... la voi totul este penibil!

| Uratul01 a răspuns (pentru Anqutsa):

E penibil faptul ca tu crezi ca daca prietenul tau isi ''introduce penisul'' in tine de 3 ori poti fi gravida!