| lucuian6 a întrebat:

Buna ziua am si eu o intrebare :
- ce se intampla daca am intretinut relatii sexuale cu o fata de 17 ani si eu am 16?
Totul a fost de buna voie nu i-am promis nimic nu i-am adus nimic.
Vreau sa stiu ce s-ar intampla da tatal prietenei mele ar depune plangere?

Răspuns Câştigător
| Sadop a răspuns:

Atâta timp cât a fost cu bună voie, deci nu este vorba de viol, poate să depună și mama plângerii că e degeaba. Atâta timp cât ați fost amândoi de acord totul este în regulă.
Baftă!

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nimic esti sub 18 ani

| Ady93 a răspuns:

Nu poate sa iti faca nimic, nu ai de ce sa iti faci griji.

| Emilian65 a răspuns:

Daca tatal ei depune plangere esti bun de legat si dus la puscarie.

Răspuns utilizator avertizat
| Radu284 a răspuns:

Sa depuna plangere pentru ce? Poti sa ai si 80 ani, e ok sa faci sex cu o fata de 17 (asta daca nu ii esti profesor, etc.)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu are cum sa depuna, sunteti amandoi minori, plus ca fata e mai mare ca tine. laughing

| Kenya a răspuns:

N-ai ce sa patesti, daca a fost de comun acord e ok.

| costinel1991 a răspuns:

Nu are ce sa iti faca laughing