| Chris98764 a întrebat:

Buna ziua!
Am si eu o intrebare foarte serioasa..deci acum o saptamana in urma..mai exact Vinerea trecuta..am iesit cu iubita pe afara..si ne-am intaratat putin. Am intrat 5 secunde in ea, dar nu m-am terminat.Am iesit imediat din ea si nici n-am ejaculat vineri deloc.
Apoi sambata seara am iesit iarasi si nu am avut contact sexual..doar i-am facut eu un sex oral si am ejaculat in mana ei...dar n-am intrat cu penisul in vagin. Mentionez ca era in zilele cu fertilitatea ridicata.
Acum zice ca o doare putin burta si are sanii tari....si urmeaza sa ii vina ciclul sambata.Este cumva gravida sau ii vine ciclul? Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care afirmatia ta care este prezentata/precizata la finalul intrebarii postate si anume : ''...si urmeaza sa ii vina ciclul sambata.'', este adevarata in sensul ca ziua de pornire a viitoarei menstruatii se va produce Sambata urmatoare si este data corect calculata/determinata, in acest caz rezulta ca zilele de Vineri si Sambata (trecuta), care sunt situate cu 8 respectiv 7 zile inainte de data pornirii menstruatiei, fac parte din asa numita FAZA DE INFERTILITATE ABSOLUTA a actualului ciclu menstrual. Din acest motiv respectivele zile amintite de tine in nici un caz NU au fost in perioada de ''fertilitate ridicata'' astfel ca formarea sarcinii in acele zile ar fi fost cu totul IMPOSIBILA chiar si in cazul in care ati fi intretinut sex real si ar fi ajuns sperma in vaginul prietenei tale. Fiindca au fost zile infertile in care NU se poate forma o sarcina reiese ca in mod absolut sigur NU poate fi gravida. De asemenea faptul ca au aparut senzatiile de durerea in zona abdomenului inferior cat si la nivelul sanilor, aceste manifestari pot fi considerate ca fiind simptome premenstruale care pot sa apara cu 5-6 zile inainte de momentul pornirii menstruatiei. Multa sanatate!

| Chris98764 explică (pentru corbulalbrosu):

Mersi.i-a venit deja ciclul, multumesc de ajutor

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Îi vine și ciclul, și are probabil și ceva probleme digestive.

| IisusHristosAtottiitorul a răspuns:

In vinerea mare n-ai avut noroc, baiatul meu ¯\_(ツ)_/¯csf n-ai csf