| ionut888 a întrebat:

Buna ziua, am si eu o problema, ma masturbez destul de des aproape zilnic, dupa ultima masturbare, mi-a aparut o durere in zona inghinala dreapta, mentionez ca pe partea stanga sunt operat de varicocel, insa operatia a fost cu ceva ani in urma, durerea se manifesta sub forma unei taieturi la atingere.Multumesc!

ps:am 19 ani.

4 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

O sa fii operat si pe dreapta de hidrocel; asa se face si hernia, continua cu masturbarea asa se face si parkinson, fara gluma!

| Danysan a răspuns:

MErgi la medic e posbil sa ai i Infectie sau o recidiva la vechea Problema.Inceteaza cu Masturbarea o Perioada si vezi cum te simti fara sa te agiti acolo. Daca vezi ca nu e nici o Imbunatatie mergi la MEdic pentru ca nu e de Gulma cu astfel de lucruri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa iti treaca in 2-3 zile

Răspuns utilizator avertizat