| XoniaXoni13 a întrebat:

As vrea sa va intreb ceva si vreau sa primesc niste raspunsuri care sa ma ajute. Am facut sex protejat luna asta pe data de 3, fiind si perioada fertila. Ciclul ar fi trebuit sa imi vina pe data de 19, insa nu mi-a venit. Pe data de 22 am facut din nou dar si de aceasta data tot protejat. Exista riscul de a ramane insarcinata cu toate ca am facut sex protejat, va multumesc!

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici... Daca actele sexuale au fost protejate, sansele de a ramane gravida sunt minime sau chiar nule.

| Goddess23 a răspuns:

Daca partidele de sex au fost protejate atunci nu exista posibilitatea unei sarcini. O femeie ramane gravida daca in vagin ajunge sperma.

| Criss_Cristina_1998_zazo a răspuns:

Nu o să rămâi însărcinată dacă ai facut protejat. Poate ai o dereglare. Sau eşti stresată. Poți să stai liniştită că bebe nu vine. Sănătate.