| denisse20 a întrebat:

Daca faci sex protejat in perioada fertila, exista riscul de a ramane insarcinata?

Răspuns Câştigător
| theodoraafi a răspuns:

Doar daca se rupe prezervativul... sau daca nu e pus bine. sansele de a nu ramane sunt 99%

3 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Da, daca aluneca prezervativul, sau nu se scoate corect, sau se rupe, sau s-a fisurat la aplicare, daca nu ai avut grija, si l-ai agatat cu unghiile sau altceva! Maaare atentie la despachetare si la scoatere, cat si la schimbarea pozitiilor!

| fabiola a răspuns:

Doar daca prezervativul nu este folosit conform instructiunilor sau este defect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Nicio metodă contraceptivă nu oferă protecţie de 100%.
Prezervativul ocupă locul 1, cu o eficacitate de 99%, toate celelalte sub 98%.
În concluzie, şansele sunt de 0, 01%, deci extrem de mici.
Pa, pa.