| andreipop226 a întrebat:

Buna ziua! Daca am avut putina sperma pe degete si i le-am introdus prietenei mele in vagin sunt sanse sa ramana gravida? Inainte mi-am dat cu putina apa pe degete.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu te puteai spăla cum trebuie? Nu mai dădeai ocazia să iti mai faci griji.
Va jucati de-a sexul acum iar consecintele le veti vedea mult prea tarziu.
Copii imaturi!

| Violleta2022 a răspuns:

Bine ca nu le-ai bagat in gura, ca puteai ramane tu gravid! laughing

Nu stiu cati anisori aveti, dar este evident ca sunteti atat de mici de varsta, ca nici cum se fac copii nu aveti habar, daca voi credeti ca femeia poate ramane gravida cu degetul!

| dullcat a răspuns:

Sapun nu exista la baie? Doar apa? Eu nu pot intelege de ce va jucati asa de-a sexul. Sper totusi ca inainte v-ati spalat ambii pe maini si macar in zona intima.

Spermatozoizii mor dupa cateva minute in contact cu aerul.

Răspuns utilizator avertizat
| Zeulfemeilor6969 a răspuns:

Da
desigur
normal
esti prost?