| Mihaiywjs a întrebat:

Buna ziua, mi-am dat drumul pe pieptul prietenei mele și s-a scurs sperma pana in zona vaginului, sunt șanse sa rămână gravida?

8 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Spermatozoizii traiesc numai cateva minute in aer liber, dupa care mor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai safe e să-și facă un test de sarcina după o vreme.

| RoxanaIoana108 a răspuns:

Bună! Sansele există, nu este imposibil. Însă nu iti face griji, nu se lasa atât de repede o fată însărcinată. Este nevoie de penetrare cu ejacul@re in vagin. Chiar si persoanele care își doresc sa rămână insarcinate si reusesc sa finalizeze un act sexual, rămân greu gravide.

Aveti mai multă grijă data viitoare!

| Mihaiywjs explică (pentru RoxanaIoana108):

Fix după s-a băgat la dus, sper sa nu fie…

| Lrs2015 a răspuns (pentru RoxanaIoana108):

Fals, doar cele care au probleme de fertilitate raman greu gravide. Sau cele care habar nu au sa nimereasca perioada fertila si nu stiu ce e aia un test de ovulatie laughing
Nu exista sanse, aberezi, te crezi cam desteapta si mare femeie matura, dar tu habar nu ai teoria. Ti am zis, ia si mai invata!

| Mihaiywjs explică (pentru Lrs2015):

Și pana la urma trebuie sa îmi fac griji sau nu?

| Lrs2015 a răspuns (pentru Mihaiywjs):

Fa ti griji mai bine ca nu stii inca teoria laughing