| gigelmaincraftgeimer a întrebat:

De ceva timp am o intrebare care ma face sa stau treaz noaptea. Daca am sub 15 ani si intretin relatii sexuale cu o persoana adulta lesinata, cine ajunge la inchisoare?

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Tehnic tu, pentru viol.

| gigelmaincraftgeimer explică (pentru WaterDrop):

Bine ca era inconstienta.

5 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Daca nu s-a trezit in urma actului sexual, ar trebui sa te faca sa te gandesti...la marime.

| SG1995 a răspuns:

Dacă e o fantezie, îți sugerez să mergi la psiholog înainte să o pui în aplicare.

| Mak99 a răspuns:

Ai un fetis cu persoane adulte lesinate, nu ai specificat ce sex are? Din cauza ta e lesinata, sau e lesinata dupa tine, fii mai explicit,***...

| Mrr2000 a răspuns:

Lesin laughing)