| Brunett94 a întrebat:

Pe data de 17 am facut dragoste cu iubitul neprotejat. Dupa calendar, eram in perioada fertila. La un moment dat, inainte sa ejaculeaze ..Am simțit in mine ca un puls, un zvac, ca o bataie de inima (de 2 ori, tic-tac). Apoi a ieșit si a ejaculat. Ce Inseamna? E posibil sa fi scapat si in mine putin sau..?

Răspuns Câştigător
| Bishopp a răspuns:

Eu cred ca nu s-a intamplat nimic! Nu te mai agita atat. E posibil sa nu fi simtit nimic si doar mintea ta sa ti joace feste. Astepti 1 saptamana, iei un test de sarcina si ai scapat de stres.
Convinge-l sa o faceti cu prezervativ e mult mai safe, mult mai relaxant, acum recunosc nu e aceeasi senzatie dar e mai relaxant.

| Brunett94 explică (pentru Bishopp):

Sì daca s-a întâmplat?

| Bishopp a răspuns (pentru Brunett94):

Iti spun din experienta, si eu am facut-o neprotejat de n ori, nu a existat o data fara sa ma gandesc, daca cine stie ce, daca, daca daca. Acum o fac doar cu, nu mai vreau sa stau stresat. Dar totusi 6 luni de zile nu s-a intamplat nimic. Sa vezi ce rau e cand esti linistit ca ai prezervativ si cand iti dai drumul si o scoti constati ca se rupsese de mult! laughing atunci senzatie naspa si stres. era si durex laughing

17 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sigur a scapat si in tine. Inseamna ca vrei un copil daca ati facut si neprotejat si in acea perioada.

| Brunett94 explică (pentru darrio2007):

Daca s-ar intampla, ar fi bine venit!

| darrio2007 a răspuns (pentru Brunett94):

Să vă trăiască!

| Brunett94 explică (pentru darrio2007):

Mulțumim dar stai, ca nu se stie daca sunt sau nu însărcinată.

| darrio2007 a răspuns (pentru Brunett94):

Am vrut sa fiu primul care te felicită. Poate vei tine cont de asta la botez.

| Brunett94 explică (pentru darrio2007):

Ca si cum stii 100% ca am rămas. Pe 26 am sa iti zic daca chiar sunt. Si cine stie, poate o satin cont.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si noi de ce ar trebuie sa stim ce s-a intamplat acolo? Nu imi aduc aminte sa fi participat.

Si ce daca a scapat in tine?
Aparent vreti un copil daca faceti sex neprotejat mai ales in perioada fertila.

| Brunett94 explică (pentru suntserios):

Nu am zis nimic de genul. eram doar curioasa pentru ca a fost exact aceeasi senzație ca atunci cand ejacueaza. (Inca cred ca doar mi s-a părut si ca nu a fost o scapare)

| Emilian65 a răspuns:

Acele pulsuri si zvacuri pe care le-ai simtit in tine au fost primele jeturi de sperma care au fost lasate in tine. Ca atare, in urma acelui act sexual neprotejat ai ramas gravida.

| Brunett94 explică (pentru Emilian65):

Wow! Ce concis!

| Ela05 a răspuns:

Ceea ce ai simțit sunt contracțiile peninsulei înainte de ejaculare sau mai bine zis în timp ce ejaculează. E posibil să fi scăpat în tine. Ar trebui să îți faci un test de sarcină să fi mai sigură.

| Brunett94 explică (pentru Ela05):

O sa imi fac. dar cred ca acum este prea devreme, nu?

| Brunett94 explică (pentru NutellaFinettiHomeAlone):

Mi-ai lăsat linkul care vorbește despre Testele de sarcina. Clar trebuie sa imi fac unul. happy mai am de așteptat pana pe 25. Atunci se fac 10 zile de la contact. Ar fi ceva sa primesc un asemenea cadou de sarbatori.

| Ela05 a răspuns (pentru Brunett94):

După vreo două săptămâni ar trebui să apară în test. Eu as zice să îl repeți la o lună după pentru orice eventualitate.