| ioanalexandra345 a întrebat:

Rog seriozitate. Menstruatia m-a intarziat 10 zile, am ciclu neregulat. Am avut contact sexual FARA ejaculare pe data de 2 mai, menstra a venit normal pe 12 mai si 12 iunie. Azi dimineata aveam o scurgere alba, densa si lipicioasa, se apropie menstruatia? Testul e negativ. Niciun simptom de sarcina.

Răspuns Câştigător
| Maria3802 a răspuns:

Buna! Simptomele sunt normale la majoritatea femeilor inaintea menstruatiei dar exista si riscul de confundare cu candidoza vaginla! Poti consulta un ginecolog ca sa iti spuna exact! :*