| AntonMihai a întrebat:

Tocmai ce am avut un contact sexual cu prietena mea. Nu stiu insa cat am reusit. aceasta e virgina si am incercat sa facem sex fara prezervativ ....nu pot sa zic insa ca am reusit sa bag mai mult de 3 cm in ea... tot actul a durat pana intr-un minut, iar pe aceasta a durut-o foarte putin la inceput dar dupa deloc, nu a sangerat. vreau sa va intreb daca este risc de sarcina. nu am ejaculat in ea, insa mi-e frica, daca puteti sa ma ajutati v-as multumi enorm! O zi buna!

Răspuns Câştigător
| Jonas94 a răspuns:

Păi cum să rămână gravidă, dacă nu ai ejaculat? Și mai ales de la un minut, cât a durat toată treaba?
Stai liniștit, nu o să fii tată big grin

2 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Nu rămâne însărcinată.

| BryBard a răspuns:

A cata intrebare e asta pe ziua de azi? Ti-am zis ca sunt sanse foarte mici, si virginele nu raman asa pur si simplu insarcinate, numai daca ai bulan.Stai chill.